Ana sayfa Donanım Sony DAV-DZ860W

Sony DAV-DZ860W

0

Kablo karmaşasına son

DAV-DZ860W, yeni BRAVIA Theatre modellerindeki tüm özelliklerin yanı sıra Sony S-AIR Kablosuz arka hoparlörlere, gelişmiş Portable Audio Enhancer Plus ve Dialogue Enhancer Plus fonksiyonlarını sunan 32-bit dijital ses işleme fonksiyonuna, büyük stadyum etkinliklerinden maksimum şekilde yararlanılmasını sağlayan “Sports” moduna da sahip…

Arka hoparlörleri beslemek oda boyunca kablo çekilmesine neden olduğundan kullanıcılar tarafından çok tercih edilmiyor. Bu nedenle DAV-DZ860W, sesi arka hoparlörlere taşımak için Sony”nin yeni S-AIR (Audio Interactive Radio frequency) sistemini kullanıyor.
Odanın arkasındaki surround hoparlörlere bağlanan kompakt bir ünite, arka sol/sağ hoparlörlere güç sağlayarak odanın ortasından kablolar çekmeden surround efektler sunuyor.

DAV-DZ860W toplam 1000W ses çıkışı sunuyor, dört ana kanal için aynı ayaklı/duvara monte hoparlörleri (ön sol/sağ ve kablosuz surround sol/sağ) ve bunlara uyumlu bir merkez hoparlörü kullanıyor. DVD, DVD+/-R/RW disk, CD, SACD, diskten DivX ve MP3/JPEG dosyaları (USB”den Windows Media Audio ve AAC2 dosyaları) oynatıyor, ayrıca optik ve koaksiyel dijital girişlere ek olarak bir de analog ses girişi bulunuyor. HDMI ve Scart görüntü çıkışları bulunan sistemde bir de taşınabilir ses aygıtları için ön panele yerleştirilmiş analog giriş ile kulaklık yuvası yer alıyor.
www.sony.com.tr
Fiyat: 1.549 TL
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here