Ana sayfa Haber Sony bildiği işi daha iyi yapıyor: Yeni 4K Sinema Projektörü

Sony bildiği işi daha iyi yapıyor: Yeni 4K Sinema Projektörü

0

Sony, yeni kompak 4K Ev Sineması projektörü ile ev sineması serisini genişletti. Sony’nin mevcut portföyünde 4K HDR teknolojisini destekleyen üçüncü model olan VPL-VW550ES, sevdikleri içeriği  4K HDR içeriklerin talepleri artmaya devam ederken, VPL-VW550ES modeli, en yeni 4K standartları açısından geleceğe dönük bir yapıdadır ve günümüz içeriklerinden en iyi şekilde yararlanmak için HDR ile uyumludur. VPL-VW550ES, daha önce popüler HW serisi yeni VPL-HW45ES ve üstün kaliteli VPL-VW5000ES modellerinin güncellenmesinden sonra, Sony tarafından piyasaya sürülen üçüncü ev sineması projektörü olarak raflardaki yerini alıyor.

Sony müşterilerinin artan talebi doğrultusuyla, ince ve kompakt VPL-VW550ES, tüm ev sineması veya oturma odası sinema ortamlarına mükemmel uyum sağlaması için Premium Beyaz veya Siyah renk seçenekleriyle sunuluyor. Ayrıca düşük fan gürültüsü sayesinde eğlence severler en sevdikleri programları rahatsız olmadan izleyebilir. Ayrıca Sony’nin 6000 saatlik (Düşük Modda) etkileyici bir çalışma süresi sağlayan dayanıklı lamba teknolojisi sayesinde, daha az kesinti ve daha az bakım ihtiyacı yaşanıyor.

PL-VW550ES, sunduğu daha iyi görüntü kalitesiyle VPL-VW520ES’nin yerini alacak.  1800 lümenlik parlaklık, 350.000:1 iyileştirilmiş dinamik kontrast oranı ve mevcut diğer teknolojilerden daha net ve keskin görüntüler için Sony’nin  4K teknolojisi özelliklerine sahiptir. HDR, daha yüksek parlaklık aralığıyla yüksek kontrast sağlar ve yönetmenin amacına ve vizyonuna uygun görüntüler sunmak için aydınlık ve karanlık tonları üretebilir.

Ultra HD Blu-ray ve Over-The-Top içerik servisleriyle uyumluluğa ek olarak, Sony”nin yeni Ev Sineması projektörü, bir cihaz yazılımı güncellemesiyle geleceğin yayın servisleri ve kullanıcı tarafından oluşturulan içerikler için kullanılan Hybrid Log-Gamma ile uyumlu hale gelecek. Spor, canlı müzik ve diğer TV programları için daha gerçekçi ve büyüleyici görüntüler sunan VPL-VW550ES, geleceğe hazırdır. önceki model gibi, bu yeni model de en yeni HDMI standardı (4K 24p ve 4K 60p için HDR kapasitesi) ve HDMI1 ve HDMI2 terminalleri için HDCP 2.2 bağlantısı sunarak, izleyicilere en yeni 4K içerik servislerine erişim sağlamaya devam ediyor. Dahili RF 3D iletici, daha geniş kapsam ve 3D senkronizasyon kararlılığı için güçlü kablosuz sinyalle uyumluluğu daha da kolaylaştırıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here