Ana sayfa Haber Snapdragon ile çalışan Realme GT 5G Android telefonu Geekbench’te görüldü

Snapdragon ile çalışan Realme GT 5G Android telefonu Geekbench’te görüldü

Realme GT 5G özellikleri Geekbench listesinde görüldü. Kutu görüntüsünde detaylar görüldü. Realme GT 5G perakende kutusu resmi eski Oppo Başkan Yardımcısı Brian Shen tarafından paylaşıldı.

0

Snapdragon destekli Realme GT 5G Android 11 işletim sistemiyle resmi lansmanından önce Weibo’da görüldü. Ayrı olarak, karşılaştırma sitesi Geekbench RMX2202 model numaralı bir Realme telefon listeledi. Bu şimdiye kadar Realme GT 5G ile ilişkilendirildi. Geekbench listesi, yaklaşan Realme akıllı telefonun 12GB RAM’e sahip olacağını gösteriyor. Realme GT 5G, cam sırtlı normal modele ek olarak, deri sırtlı ve siyah renkli şeritli farklı bir varyantta gelecek.

Eski Oppo Başkan Yardımcısı Brian Shen, Realme GT 5G’nin perakende kutusu resmini Weibo’da yayınladı. Kutu, Realme GT 5G’nin yakın zamanda Realme tarafından alay edilen Realme GT Ares Special Edition-Dawn olarak adlandırılabilecek “Bumblebee” deri modeline ait görünüyor. Shen ayrıca deri varyantın arkasını gösteren başka bir resim yayınladı.

Facebook ve Instagram dil ayarları nasıl değiştirilir?

Çevrimiçi olarak yayınlanan görüntülere ek olarak Geekbench, Realme GT 5G gibi görünen bir telefon da listeledi. Çevrimiçi liste, daha önce bir sertifika sitesinde Realme Race (Realme GT 5G’nin kod adı) olarak görünen RMX2202 model numaralı bir Realme telefonunu göstermektedir.

SNAPDRAGON İLE GELEN REALME GT 5G ANDROID 11 İLE ÇALIŞIYOR

Geekbench listesine göre telefon 12GB RAM ile geliyor ve Android 11 üzerinde çalışıyor. Ayrıca temel saat hızı 1.8GHz olan sekiz çekirdekli bir SoC’ye sahip. Liste, SoC’nin tam adını açıkça göstermese de, Snapdragon 888 olduğuna inanılan “lahaina” kod adını taşıyor.

Geekbench, teknik özelliklerin dışında tek çekirdekli 1,138 puan ve çok çekirdekli 3,572 puanla listelenmiş telefona sahip.

Geçen hafta RMX2202 model numaralı aynı Realme telefonu, 12GB LPDDR5 RAM, 256GB UFS 3.1 depolama ve Snapdragon 888 SoC ile AnTuTu kıyaslama uygulamasında ortaya çıktı. AnTuTu listesi ayrıca 120 Hz yenileme oranını da listeledi.

Realme GT 5G lansmanı 4 Mart’ta Çin’de gerçekleşecek. Realme GT 5G ve özel sürüm modelinin yanı sıra, şirketin yeni Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazlarını etkinlikte tanıtması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here