Ana sayfa Donanım Güncel Smartwatch Çok Büyük İndirimlerle Geliyor

Smartwatch Çok Büyük İndirimlerle Geliyor

0

Akıllı saatlere gelince, Apple Watch şu an piyasadaki en büyük isim. Adım izleme, GPS, metin, arama ve takvim uyarılarıyla nedenini görmek zor değil. Tek sorun fiyattır. Bir Apple Watch istiyorsanız size ucuz gelmeyecektir.

Smartwatch Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyor

Amazfit Bip; bir Apple Watch veya Fitbit Versa değil, ancak 67 $ ‘lık indirimli fiyatla, kullanışlı özelliklerle dolu çok uygun fiyatlı bir alternatif. Bluetooth akıllı telefon bağlantısıyla; e-posta, SMS mesajları ve gelen aramalar için tek yönlü bildirimler alabilirsiniz.

Ayrıca Facebook, Twitter, WhatsApp, LinkedIn, Slack ve hava durumu tahminleri için uyarılar alabilirsiniz. Ek olarak; Apple Watch ve Versa’nın görünüşünü ve dokunuşunu seviyorsanız, bu akıllı saat aynı tasarıma yakından benziyor. Aynı zamanda geniş bir renk yelpazesi de sunar. Böylece tarzınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Amazfit Bip; daha pahalı olan meslektaşları kadar güçlü ya da çok yönlü olmasa da, oldukça etkileyici özelliklerle geliyor. Apple Watch veya Fitbit Versa’nın aksine bu ucuz smartwatch; 30 günlük pil ömrü ile geliyor.

Bu, neredeyse bir ay boyunca şarj etmek zorunda kalmadan gidebileceğiniz anlamına gelir. “Fit” kelimesi; isminin içine dahil edildiğinde, bu smartwatch’un zindelik üzerine odaklanması şaşırtıcı değil. Amazfit Bip, uyku izleme ve kalp atış hızı izlemenin yanı sıra, daha doğru aktivite verileri için dahili GPS ile de yüklendi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here