Ana sayfa Ürün İnceleme Smartisan Pro 3

Smartisan Pro 3

0

Son dönemin fenomen sosyal medya uygulaması TikTok’un sahibi tarafından üretilen Smartisan Pro 3 özellikleri ile dikkat çekmeyi başarıyor. Tüm dünyada fırtınalar estiren TikTok’uk rüzgarından yararlanarak lanse edilen Smartisan Pro 3 özellikleri arasında güçlü işlemcisi, yüksek RAM kapasitesi ve kamerası öne çıkıyor.

Teknoloji dünyasında adını sıkça söz ettiren TikTok, sosyal medyada elde ettiği başarıyı donanım yanında da sürdürerek yeni cihazını piyasaya sürdü. Birçok farklı Çinli firmanın yer aldığı akıllı telefon sektöründe yer edinmeyi amaçlayan TikTok ürettiği telefon modeli ile piyasaya hızlı bir giriş yapmayı başarıyor. Smartisan Pro 3 isimli telefon dış tasarımı ile Apple’ın eski modeli iPhone 5 tasarımı ile benzerlikler gösteriyor. Yüksek ekran kasa oranına sahip olan cihazda damla çentik tasarımı yer alırken, 6.39 inç büyüklüğünde Amoled ekran karşımıza çıkıyor.

TikTok telefonu Smartisan Pro 3 özellikleri arasında güçlü işlemci ön plana çıkmayı başarıyor. Son dönemin amiral gemisi telefonları nda kullanılan Snapdragon 855+ işlemcisi yer alırken, 8 çekirdekli işlemciye Adreno 640 grafik birimi eşlik ediyor. Cihazın RAM kapasitesi tarafında ise depolama alanı ile birlikte farklı seçenekler yer alıyor. 128 GB depolama alanlı versiyonda 8 GM RAM yer alırken, 256 GB depolama alanına sahip versiyonda ise 12 GB RAM kullanıcılara sunuluyor.

TikTok tarafından üretilen Smartisan Pro 3’ün ön çok önem verilen özelliklerinden birisi de kamerası. Sosyal medya kullanıcılarına hitap etmek isteyen Smartisan Pro 3 ana kamerası 48 Megapiksel çözünürlüğüne sahip. 13 megapiksel çözünürlüğündeki ikinci kamera ise geniş açılı lense sahip. Cihazın diğer iki kamerasında ise makro fotoğraf çekebilen ve telefoto özellikli kameralar. Telefoto kamera 5 megapiksel çözünürlüğündeyken, makro fotoğraf çeken diğer kamera ise 8 megapiksel çözünürlüğünde. Smartisan Pro 3 selfie kamerası tarafında ise fotoğarf çektirmeyi sevenleri memnun etmeyi başarıyor. Cihazın ön kamerası 20 Megapiksel çözünürlüğü ile geliyor.

Kamera sistemi ve işlemci gücü ile dikkat çeken cihazın batarya kapasitesi de üst düzey bir performans sunmayı başarıyor. 4.000 mAh büyüklüğünde güçlü bir bataryaya sahip olan cihaz ayrıca 18 W Quick Charge 3 hızlı şarj desteği de sunuyor.

Tüm bu özellikler ile amiral gemisi telefonlar ile boy ölçüşen Smartisan Pro 3 Çin’de 412 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkarken, Türkiye’de piyasaya sunulup sunulmayacağı henüz beli değil.

Artılar:

Fiyat

Tasarım

Performans

Hızlı şarj desteği

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here