Ana sayfa Haber Sennheiser CX 400BT True Wireless: Uygun Fiyat

Sennheiser CX 400BT True Wireless: Uygun Fiyat

Kusursuz ses ve konforu bir arada sunan Sennheiser, kablosuz kulaklık pazarında uygun fiyatlı CX 400 BT modeli ile daha geniş kitlelere hitap ediyor.

0

Sennheiser’ın en çok tercih edilen bluetooth kulaklıkları, saatlik pil ömrü, güncellenmiş ses kalitesi ve sesli asistan gibi geliştirilmiş versiyonlarıyla mükemmel sese ulaşmak isteyenlere teknolojik bir çözüm sunuyor.

Sennheiser’ın önde gelen ses teknolojisi ile güçlendirilen yeni CX 400BT True Wireless farklı bir ses deneyimi iddiasında. True Wireless kulaklık portföyünü yepyeni bir fiyat aralığına taşıyan yeni ürün, uygun fiyat bandıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.  Kişiselleştirilebilir kontroller, uzun ömürlü pil gücü ve gün boyu konfor tasarımı sunan kulaklık, aynı zamanda günlük kullanım için de mükemmel bir tercih.

Sennheiser  CX 400BT: True Wireless Serisinden Yeni Üye

Birinci sınıf true wireless performansı sunması için geliştirilen ürün, üstün akustiği; doğal ve net ses karakteri, detaylı tiz frekansları, güçlü bas frekansları ve 7 mm dinamik sürücüleri ile eşsiz bir performans sunuyor.

CX 400BT Fiyatı

Hareket halindeyken şarj edebilme özelliği bulunan CX 400BT, ergonomik ve konforlu yapısıyla kulağınızda güvenle kullanıma uygundur. Kulaklıklardaki 7 saat pil ömrünün yanı sıra, şarj kutusu sayesinde ek 20 saat ile toplamda 27 saate kadar mükemmel sesi deneyimlemek isteyenler için kusursuzluk ve konforu bir arada sunan Sennheiser’ın yeni ürünü CX 400BT, kulaktan çıkarıldığında otomatik olarak kapanma özelliği ile aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlar.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here