Ana sayfa Haber Samsung Web Sitesi Yapay Zekaya Yer Verecek

Samsung Web Sitesi Yapay Zekaya Yer Verecek

0

Yapay zeka teknolojilerinin giderek önem kazandığı günümüzde dünyasında Samsung ciddi bir adım attı. Şirket kendi web sayfasında yapay zeka gelişmelerine yer verecek.

Samsung neredeyse bütün çalışmalarında yapay zeka kullanmaya çalışan bir kuruluş. Özellikle de Bixby teknolojisinde mümkün olduğunca daha fazla yapay zeka teknolojisini tercih etmeye çalışıyor.

Samsung web sitesi bölümlere ayrılacak

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden bir tanesi olmakla birlikte aynı zamanda çeşitli ileri teknolojilere de yer veren Samsung şirketi, web sitesini bölümlere ayrılıyor. Bu bölümlerin önemli bir kısmı haberler sekmesinde yer alacak.

Haberler kısmında yer verilmesi düşünülen gelişmeler yapay zeka teknolojisi ile ilgili alanlar olacak. Bazılarında yapay zeka ile ilgili son gelişmeler verilirken bazılarında da Samsung Bixby yapay zeka teknolojisi ile ilgili haberlere yer verilecek. Böylece 6 farklı bölümün kullanılması düşünülüyor.

Samsung muhtemelen ilerleyen dönemlerde çok daha fazla bir şekilde yapay zekaya önem verecek. Teknoloji pazarında lider konumuna yükselmek istiyorsa bunu yapması şart.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here