Ana sayfa Haber Samsung Telefonlardan Hangisi Daha Çok Satılıyor

Samsung Telefonlardan Hangisi Daha Çok Satılıyor

0

Birçok kişi büyük amiral gemisi akıllı telefonlarının lansmanlarından çok söz ediyor. Fakat amiral gemileri çoğu insanın satın aldığı telefonlar değil. Aslında, çoğu insan ara sıra konuştuğumuz orta sınıf telefonları bile satın almıyor. Peki gerçekten çok hangi akıllı telefonlar satılıyor.

Gerçek en çok satanlar, Canalys’e göre 2019’un en çok satan Android telefonu olduğunu öğrendiğimiz Samsung Galaxy A10 olan bütçe telefonlardır. Galaxy A serisi, Xiaomi ve Realme gibi değer odaklı markalara ayak uydurmaya çalışırken Samsung için büyük bir başarı oldu.

Samsung Galaxy A serisi

Şimdi, Samsung’un halefi bu cihazın Galaxy A11’i piyasaya sürmeye hazırlandığını söylemek mümkün. Şirketin Galaxy A serisi ile ilgili planları ise bu saatten sonra muhtemelen daha fazla artacak.

Galaxy A11 hakkında bazı bilgiler geliyor. Ürünün 6.4 inç LCD, 13MP birincil kamera, 8MP ön kamera, 4.000mAh pil ve Android 10 olacağı söyleniyor. Bu 13MP kamera üç arkadan biri olacak ancak diğer iki kameranın teknik özellikleri henüz net değil.

Samsung Galaxy A11 Muhtemelen kısa bir süre içerisinde daha fazla bilgi alabileceğimiz telefonlar içerisine girecek. Şirketin bu ürünü ne zaman piyasaya süreceği ise yakında netlik kazanır. Ancak görüldüğü kadarıyla en çok satan akıllı telefonlarından bir tanesi olma ihtimali yüksek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here