Ana sayfa Haber Samsung Galaxy Tab A7 Lite görüntüleri ve temel özellikleri sızdırıldı

Samsung Galaxy Tab A7 Lite görüntüleri ve temel özellikleri sızdırıldı

Samsung Galaxy Tab A7 Lite, 8,4 inç ekranı, uygun olması beklenen fiyatı ve Helio P22 SoC ile sızdırıldı. Bu cihaz flaşsız bir arka kameraya sahip olacak şekilde tasarlanmış. İşte detaylar...

0

Yakın tarihli bir sızıntı, Samsung‘un Haziran ayında Samsung Galaxy Tab A7 Lite tabletini duyuracağını iddia etti. Sızıntı, tasarımını ve bazı temel özelliklerini ortaya çıkardı. Şimdi, ünlü haberci Evan Blass yeni bir render paylaştı ve Galaxy Tab A7 Lite’ın bazı önemli özellikleri ile bu tabletten ne beklenebileceğini ortaya koydu.

SAMSUNG GALAXY TAB A7 LITE BEKLENEN ÖZELLİKLERİ

Galaxy Tab A7 Lite, çapraz olarak 8,4 inç ölçen bir ekrana sahip. Sızıntı, ekran tipinden bahsetmiyor. Düşük bütçeli bir cihaz olduğu düşünüldüğünde, Galaxy A7 Lite bir LCD panele sahip olabilir.

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G ile Kendini Özgürleştir!

Sızan bilgiye göre ayrıca Galaxy Tab A7 Lite’ın Helio P22T SoC ve 3 GB RAM tarafından desteklendiğini belirtiyor. 5.100mAh kapasiteli büyük bir bataryaya sahiptir. Görselde de görülebileceği gibi, cihazın arka kabuğu flaşsız bir kameraya sahip. Bu yeni tableti sızdıran, cihazın ön ve arka kameralarının konfigürasyonlarını paylaşmadı.

AKILLI CİHAZIN DİĞER ÖZELLİKLERİ

Tab A7 Lite tablet zaten FCC sertifikasına sahipti ve bu ayın başlarında Bluetooth SIG kuruluşu tarafından onaylandı. FCC görünümü herhangi bir bilgi vermedi, ancak Bluetooth listesi yalnızca Bluetooth 5.0 için destek taşıdığını ortaya çıkardı.

FCC belgeleri, yaklaşan bu tabletin 212.53 mm uzunluğunda ve 124.7 mm genişliğinde olacağını ortaya çıkardı. Ek olarak, FCC belgelerinde ayrıntılı olarak verilen şemalar, Tab A7 Lite’ın 3,5 mm ses jakına ve bir USB-C bağlantı noktasına sahip olacağını doğruladı.

Samsung, Haziran ayında Galaxy Tab A7 Lite ile birlikte Galaxy Tab S7 Lite’ı duyurabilir. Önceki raporlar, Tab S7 Lite’ın yalnızca 5G, 4G LTE ve Wi-Fi gibi üç varyantta gelebileceğini iddia etmişti. Tablet, siyah, gümüş, pembe ve yeşil gibi birçok renkte gelebilir.

Galaxy Tab S7 Lite, 12.4 inç LCD TFT ekrana sahip olabilir ve Snapdragon 750G yonga seti ile çalıştırılabilir. Tablet 4 GB RAM ile gelebilir ve Android 11 OS üzerinde çalışabilir. Tab A7 Lite ve Tab S7 Lite tabletlerin fiyatlarıyla ilgili şu an için bir bilgi yok.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here