Ana sayfa Haber Samsung Galaxy Tab A4s Yakında Satışa Sunulacak

Samsung Galaxy Tab A4s Yakında Satışa Sunulacak

Samsung Galaxy Tab A4s çarpıcı bir ekran ve en üst düzey özelliklere sahip

0

Samsung Galaxy Tab A4s, Samsung Galaxy Tab A4s modeli, Samsung Galaxy Tab A4s 2020, Samsung Galaxy Tab A4s yenileniyor, Samsung Galaxy Tab A4s yakında satışta.

Samsung, geçen yıl Ekim ayında amiral gemisi Galaxy Tab S6’yı çarpıcı bir ekran ve en üst düzey özelliklere sahip bir şekilde tanıttı. Şirketin daha çok amiral gemileri üzerinde çalıştığı ifade ediliyordu.

Samsung’un tablet çabaları amiral gemisi alanıyla sınırlı değil. Şirket ayrıca, daha önce Wi-Fi Alliance’ın web sitesinde bulunan Galaxy Tab A serisinde orta sınıf bir tablet üzerinde çalışıyor. Son raporuna göre, SM-T307U model numarasıyla yaklaşan orta menzilli tablet, Galaxy Tab A4s markasıyla birlikte Bluetooth SIG web sitesinde de görülüyor.

Samsung Galaxy Tab A4s Özellikler

Özellikler açısından, Bluetooth SIG sertifikası tablet hakkında fazla bir şey göstermiyor. Bununla birlikte cihazın FCC listesi; 8.39 inç ekrana sahip olacağını ve 201.9 x 124.4 mm (uzunluk x genişlik) ve çapraz olarak 237.1 mm olarak ölçüleceğini ortaya koyuyor.

Listede ayrıca cihazın 15 watt hızlı şarj desteğiyle saygın bir 4.860 mAh Li-ion pil bulunduracağı da belirtiliyor. Bağlantı seçenekleri arasında Bluetooth, WiFi a / b / g / n / ac, GPS, ANT +, LTE ve WCDMA bulunur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here