Ana sayfa Haber Samsung Galaxy S21 FE 8GB RAM ile Geekbench’te Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S21 FE 8GB RAM ile Geekbench’te Ortaya Çıktı

0
Samsung Galaxy S21 FE
Samsung Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy S21 FE, 8 GB RAM ile Geekbench listesinde ortaya çıktı. Telefonun tasarımı ve fiyatı hakkında önceden bazı söylentiler duymuştuk. Önceki modelden daha ucuz olacağı söylentileri var. Şimdi de telefonun bazı detaylarını öğreniyoruz.

Samsung‘un bu yıl içinde Galaxy S21 Fan Edition’ı piyasaya süreceği söylentileri mevcut. Yaklaşan akıllı telefonun, serinin diğer premium üyelerinden teknik özellikler ödünç alması ve uygun bir fiyata piyasaya çıkmasını bekliyoruz. Cihazın detayları geçmişte birkaç kez sızmıştı. En son gelişme, cihazın bazı önemli performans birimi ayrıntılarını ortaya koyuyor.

Samsung Galaxy S21 FE sızan görüntüleri
Samsung Galaxy S21 FE sızan görüntüleri

Benzer İçerik: Samsung Galaxy Z Fold 3 Ekran Altı Kamerası: Normal Kameralar Kadar İyi Olacak


Samsung Galaxy S21 FE Geekbench’te ortaya çıktı

Samsung’un yakında çıkacak olan Fan Edition akıllı telefonu, piyasaya çıkmadan önce Geekbench web sitesini ziyaret etti. Telefon, Snapdragon 888 işlemcisinden güç alacak. Geekbench’te listelenen varyant 8 GB RAM’e sahip olarak karşımıza çıkıyor. Gelin hep birlikte telefonun diğer teknik özelliklerine ve Geekbench üzerinden sızan diğer detaylara bir göz atalım.

Samsung Galaxy S21 FE özellikleri

Samsung’un yaklaşmakta olan akıllı telefonu Geekbench web sitesinde SM-G990B model numarasıyla karşımıza çıktı. Cihaz Snapdragon 888 işlemcisinden güç alacak. Listedeki 8 GB RAM’e sahip olan varyant aynı zamanda kutudan Android 11 ile çıkacak. Ancak bunun yanında Android mobil işletim sisteminin üstünde bir OneUI 3.0 katmanı bekliyoruz.

Samsung Galaxy S21 FE
Samsung Galaxy S21 FE

Sekiz çekirdekli işlemcinin en yüksek saat hızı 2.84GHz olarak karşımıza çıkıyor. Geekbench’in tek çekirdekli ve çok çekirdekli testlerinde 598 ve 2610 puan alıyor. Cihazın tasarım görüntüleri geçmişte sızmıştı. Böylece öğrendiğimizde göre ekranın üst orta kısmında bir delik bulunan düz 6,4 inç ekrana sahip olacağını söyleyebiliriz. Ayrıca cihazın 120Hz yenileme hızı desteği ile gelmesini bekliyoruz.

Arka panelde üçlü kamera kurulumu mevcut. Bu kurulumun 12MP birincil ana kamera, 12MP ultra geniş lens ve 8MP telefoto lens içermesini bekliyoruz. Alt kenarda bir USB Type-C bağlantı noktası ve bir hoparlör ızgarası görüyoruz. Cihazın sağ kenarında ses ve güç düğmeleri mevcut. Ek olarak 25W hızlı şarj desteği ile 4.500 mAh pil ile geleceği söylentiler arasında.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here