Ana sayfa Donanım Güncel Samsung Galaxy Note 10 Güncelleme Aldı

Samsung Galaxy Note 10 Güncelleme Aldı

0

Geçen yılın sonlarında Samsung, birkaç cihaz için Android 10 tabanlı One UI 2.0 kullanmaya başladı. Bunlar arasında Galaxy S ve Note serisindeki cihazlar ve bütçe dostu Galaxy M serisindeki birkaç cihaz vardı.

Galaxy Note 10 ayrıca, Android 10’da tanıtılan tüm yeni özelliklerin yanı sıra One UI’ya özgü değişikliklerle birlikte One UI 2.0 güncellemesini aldı. Güncellemenin bir parçası olarak, Galaxy Note 10 Aralık 2019 için Android güvenlik yamaları aldı.

Samsung Galaxy Note 10 dışında da güncelleme alındı

Sammobile tarafından bildirildiği üzere, N970FXXS1BSLD yazılım sürümüne sahip güncelleme paketi şimdi Almanya’daki Galaxy Note 10 serisindeki cihazlara yayılıyor. Güncelleme, en son Android güvenlik yamalarının yanı sıra yeni özellikler içermiyor.

Samsung, cihazlarının çoğunu en son aylık güvenlik yamalarıyla güncel tutmak için harika bir iş çıkarıyor ve şirket, resmi değişiklik günlüğü yayınlanmadan önce Ocak 2020 güvenlik yamasını uygulamaya başladı. Galaxy Note 10 serisi dışında; Samsung Galaxy A10, A10s, A20, A30, A50 ve Galaxy Tab S5e, Ocak 2020 güvenlik yamalarını aldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here