Ana sayfa Donanım Samsung Galaxy Buds2 Aktif Gürültü Engelleme Özelliğiyle Gelecek

Samsung Galaxy Buds2 Aktif Gürültü Engelleme Özelliğiyle Gelecek

0

Samsung Galaxy Buds2 çıkışı yaklaştıkça yeni bilgiler öğrenmeye devam ediyoruz. Bundan önce kulaklıkların aktif gürültü engelleme özelliğinin olmayacağını duymuştuk. Ancak son bilgilere göre bu doğru değil. İşte detaylar!

Çıkışına az bir süre kalan Galaxy Buds2, Aktif Gürültü Önleme (ANC) olmayacağını duymuştuk. İlk söylentilerin söylediği buydu. Ancak şimdi Ice Universe, yaptığı paylaşımla bunun aksini iddia ediyor.


Göz atmak isteyebilirsiniz: Samsung Galaxy F22 piyasaya çıktı


Samsung Galaxy Buds2 Aktif Gürültü Engelleme özelliğine sahip olacak

Kaynak bunun için bir de ekran görüntüsü paylaştı. Ekran görüntüsünden gördüğümüze göre kulaklıklarda aktif gürültü engelleme özelliği olacak. Bu özellik şu anda yalnızca Galaxy Buds Pro ve Galaxy Buds Live modellerinde mevcut. Bunun yanında Buds ve Buds+ sadece pasif gürültü engelleme özelliğine sahip.

Samsung Galaxy Buds2
Samsung Galaxy Buds2

Diğer sızıntılarda da gördüğümüz üzere Buds2’de de silikon kulak uçları olacak. Ortam Sesi modunun devreye girdiği yer burası oluyor. Yani birisiyle konuşurken kullanışlı olan çevrenizden gelen sesin kulaklarınıza ulaşmasını sağlar. Bu özellik orijinal kulaklıklarda da mevcuttu.

Diğer bildiklerimize geçecek olursak Galaxy Buds2, sızıntıya göre daha iyi bas ile gelecek. İncelemelerde, orijinal Buds’ın gerçekten zayıf bas çıkışına sahip olduğu fark ediliyordu. Ardından Buds+ ile belirgin bir gelişme ile şirket karşımıza çıktı. Buds2’nin, woofer işlevi gören 11 mm sürücülü 2 yollu bir hoparlör sistemine sahip Buds Pro ile eşleşmesi pek olası değil. Ancak geliştirilmiş bas, şirketin koyduğu fiyat etiketi için bir bahane olacak.

Galaxy Buds2 fiyatı

Galaxy Buds2’nin ABD’de 150 – 170 dolar ve Avrupa’da 180 – 200 euro arasında bir fiyata sahip olduğu söylentiler arasında. Buds2, yeni katlanabilir amiral gemileri ve yeni akıllı saatler 11 Ağustos’ta tanıtılacak. Şirket pek çok cihazla bu tarihte karşımıza çıkacak. Bu tarihe kadar çıkan söylentiler ve yenilikleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here