Ana sayfa Haber Samsung Galaxy A52 görüntüleri sızdırıldı

Samsung Galaxy A52 görüntüleri sızdırıldı

Sızan Samsung Galaxy A52 görüntüleri, Kamera düzenini, 3,5 mm ses jakını ve daha fazlasını gösterir.

0

Söylenti telefonun arka panel tasarımını gösteren Samsung Galaxy A52 görüntüleri internete sızdı. Samsung Galaxy A52’nin Samsung’un Greater Noida tesisinde üretildiği bildiriliyor. Yaklaşan telefonun USB Type-C bağlantı noktası ve 3,5 mm ses jakı ile geleceği tahmin ediliyor. Samsung Galaxy A52’nin Qualcomm Snapdragon 750G SoC ile güçlendirilmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy A52, sürekli sızıntıların radarında olan A serisi telefonlardan biridir. Zaten ertelenen akıllı telefonun yakın zamanda resmiyet kazanması bekleniyor. Hatırlarsanız, bir önceki Galaxy A51, Aralık 2019’da daha önce geldi. Bugün 91Mobiles’ın yeni bir raporu, akıllı telefonun Panel görüntülerini ortaya koyuyor.

Samsung Galaxy Tab S7 ve S7 Plus, One UI 3.1 güncellemesi aldı

Özel arka panel görüntüleri muhtemelen cihazın seri üretildiği bildirilen Great Noida fabrikasından geliyor. Her neyse, görüntüler yuvarlak köşeli dikdörtgen bir kamera düzeni gösteriyor. Bu, Galaxy A51 ile benzerlik gösteren önceki sızdırılmış tasarıma benzer.

SAMSUNG GALAXY A52 AKILLI TELEFONUN BAZI ÖZELLİKLERİ

Sözde Samsung Galaxy A52 prototipi, önceki sızıntıda bahsedilen Glasstic arka panel olabilecek parlak bir yüzeye sahip. Raporda herhangi bir boyutumuz yok, ancak daha önceki bilgiler 159,9 x 75,1 x 8,4 mm boyutlarında olacağını söylüyor. Devam edersek, kamera düzeninin içinde, üzerinde “A52” etiketi bulunan toplam beş noktayı tespit edebiliriz.

KAMERA ÖZELLİKLERİ

Bunu dörtlü kamera olarak açıkça onaylayamasak da, bunlardan biri Beyaz görünerek LED flaş olabileceğini öne sürüyor. Şimdiye kadar, cihazın arka kurulumda büyük olasılıkla 64MP ana lens alacağını biliyoruz.

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

Alt kısımda, çoğunlukla 3,5 mm ses jakı ve C Tipi bağlantı noktaları için kesikler var. Bununla birlikte, rapor Önde hiçbir şey göstermiyor, ancak muhtemelen ortada bir delik bulunan 6.5 inçlik bir Infinity-O AMOLED ekrana sahip olacak. Telefonun hem 4G hem de 5G versiyonlarını bekleyebiliriz ve 5G varyantının nihayet Hindistan’a geleceği bildiriliyor.

İŞLEMCİ VE BATARYA ÖZELLİKLERİ

Buna göre, Snapdragon 720G / Snapdragon 750G 5G SoC işlemcileri, cihaza erken raporlardan güç verecek. Diğer olası özellikler ekran içi parmak izi sensörü, 15W şarj cihazı, Android 11’dir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here