Ana sayfa Haber Samsung Galaxy A01 şubat güncellemesi aldı

Samsung Galaxy A01 şubat güncellemesi aldı

Şubat 2021 güvenlik güncellemesi artık mütevazı Galaxy A01 için yayında...

0

Samsung Galaxy A01 akıllı telefonun cihaz yazılımı güncellemesini almasının üzerinden yaklaşık üç ay geçti. Bu nedenle Samsung’un dikkatini mütevazı bütçeli telefona geri çevirip yeni bir güvenlik yamasıyla hızlandırmasının zamanı gelmişti. Şirket şu anda Galaxy A01 (SM-A015F) için Şubat 2021 güvenlik güncellemesini yayınlıyor, ancak sürüm şu anda Vietnam ile sınırlı.

Vietnam’daki Galaxy A01 sahipleri, güncellemeyi A015FXXUAUA3 donanım yazılımı sürümüne göre belirleyebilir. Ürün yazılımı numarası, bunun yeni bir güvenlik yamasından daha fazlası olabileceğini ve bu yeni sürüme yeni özelliklerin ve / veya mevcut olanlara yönelik iyileştirmelerin dahil edilmiş olabileceğini göstermektedir. Bunu test edemedik, ancak donanım yazılımı güncellemesi ek pazarlara ulaştığında, bu Vietnam’daki ilk sürüm planlandığı gibi giderse ve öngörülemeyen sorunlar nedeniyle kesintiye uğramazsa yakında gerçekleşmesi gerekir.

Xiaomi Mi 11 Lite 5G ortaya çıktı

Şubat 2021 güvenlik güncellemesine bir bildirim eşlik etmelidir, ancak henüz bir güncelleme almamış olan Galaxy A01 sahipleri, Ayarlar uygulamasına erişip Yazılım güncellemesini seçerek ve İndir ve yükle’ye dokunarak bunu tetikleyebilmelidir. Her zaman olduğu gibi, okuyucularımıza arşivimizden Samsung aygıt yazılımını edinmeleri için alternatif bir yöntem sunuyoruz.

Galaxy A01’in bu yıl içinde Android 11 ve One UI 3.0 için çok daha büyük bir güncelleme alacağını unutmayın, bu yüzden bizi izlemeye devam edin.

SAMSUNG GALAXY A01 AKILLI TELEFONUN FİYATI

150 dolarlık bir telefon tipik olarak oldukça basittir, ancak Samsung Galaxy A01 hala diğer ekonomik telefonlar tarafından geride bırakılmıştır. Elbette, canlı bir ekrana ve mükemmel pil ömrüne sahip, ancak hemen hemen her yerde tökezliyor. Snapdragon 439 işlemcisi, en temel görevler dışındaki tüm görevleri yerine getirir ve bloatware’i temizleme zorluğundan geçtikten sonra bile uygulamaları yüklemek için çok az yer vardır.

Motorola Moto e, neredeyse her şekilde Galaxy A01’i geride bırakıyor. Daha fazla depolama alanı ve daha güçlü bir işlemciyle, genel olarak çok daha iyi bir değerdir. Taşıyıcı veya üretici satışlarını beklemeye istekli iseniz, Moto G Power her ikisini de aşar ve genellikle aynı fiyata bulunabilir. Ne yazık ki, Samsung buradaki işareti kaçırıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here