Ana sayfa Oyun Samsung Flow hizmeti nedir?

Samsung Flow hizmeti nedir?

0

Samsung Flow hizmeti nedir?

Apple, iCloud isimli hizmeti aracılığıyla  bütün cihazlarındaki bilgilerin birbirine geçebileceği bir sistemi uzun zamandır sunmakta olduğunu bilmekteyiz.

Apple kullanıcılarının oldukça memnun olduğu cihazlar arasında bluetooth ya da kablo olmaksızın her türlü fotoğraf, belge, arama ve mesajlaşmanın diğer bir Apple cihazınızda bulunması hizmetinden artık Japon teknoloji devi Samsung kullanıcıları da  yaralanacak. 

Samsung Flow ismini verdiği bu hizmet sayesinde Apple’ın i-cloud hizmeti benzeri cihazları arasında veri aktarımını Samsung kullanıcıları telefonlarından televizyonlarına kadar bütün cihazları arasında kullancaklar.

SamsungApple iClouds hizmeti gibi her cihazında devamlılığı sağlayacak ‘Flow‘ uygulamasını piyasaya sunacak.

Samsung’un android sistem ile sağladığı uygulamalara bir yenisi daha geliyor.Android teknolojide sınır tanımayan Samsung, ‘Flow’ hizmetini piyasaya sunuyor.

Cihazlarındaki çeşitlenmeyle beraber Apple’dan sonra ilk kez Chromebook tarafından veri paylaşımlı işlemci ilk kez 2011 yılında piyasaya sunulmuştu. 

Samsung Flow hizmetinin kullanıcılarına sundukları:

Samsung akıllı telefonları, tabletleri, dizüstüleri ve televizyonlarında veri aktarımını ‘flow’ adını verdikleri uygulama ile kullanıcılarına sunulacak. Cihazlar arasında geçiş yapın ve kaldığınız yerden devam edin.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here