Ana sayfa Mobil Samsung bada 2.0’lı cep telefonu Wave 3 Türkiye’de!

Samsung bada 2.0’lı cep telefonu Wave 3 Türkiye’de!

0

Samsung”un geliştirdiği bada 2.0 işletim sistemi ile çalışan Wave ailesinin yeni üyesi Wave 3, stil sahibi tasarımı ve güçlü donanım özellikleriyle dikkat çekiyor

Dünyanın lider mobil cihaz ve teknoloji üreticilerinden Samsung Electronics, bada 2.0 işletim sistemine sahip, ince tasarımıyla dikkat çeken yeni akıllı telefonu Wave 3″ü, Türkiye pazarına sundu.
samsung wave 3

Gerçek “akıllı” mobil deneyim, 9.9 milimetrelik ince tasarımla buluşuyor

Samsung Wave 3, 4 inç Super AMOLED ekran, 1.4 GHz işlemci ve HSPA bağlantıyı 9.9 milimetrelik metal bir gövdede buluşturuyor. Samsung Wave 3, Samsung tarafından geliştirilen ve çoklu görev yönetimi, Wi-Fi Direct, ses tanıma özelliklerini içeren yeni bada 2.0 platformunu kullanıyor. Wi-Fi Direct özelliği tüketicilerin; internet bağlantısı, mobil veri paketi veya hafıza kartı kullanmadan çok hızlı bir şekilde fotoğraf ve dosya paylaşmasını sağlıyor.
 
samsung wave 3


Her an ve herkesle bağlantı

Wave 3, Samsung”un entegre Social Hub servisini içeriyor. Daha akıllı çoklu görev yönetimi, yenilikçi ve pratik bilgilendirme özelliği (push notification) ve Wi-Fi Direct özellikleriyle Wave 3, her zaman bağlantı halinde olma ve multiplayer oyun desteği sunuyor.
 

Wave 3, Samsung”un mobil cihazlarda çalışan, kişiye özel mobil iletişim hizmeti ChatON ile küresel platformlar arası iletişim hizmeti sunarak; tüm kontakları anında birbirine bağlıyor. Akilli telefon kullanıcilari ile, normal telefon kullanicilarini ortak bir platformda bulusturan ChanON grup sohbeti özelliğiyle küçük topluluklar yaratmayı mümkün kılıyor. ChatON ayrıca, web sitesi üzerinden cep telefonu ve kişisel bilgisayar arasında dosya paylaşımı ve mesajlaşmaya olanak tanıyor.


Samsung Apps ile uygulamalar dünyası

Wave 3 aracılığıyla Samsung akıllı telefonlar için geliştirilen entegre uygulama mağazasına ulaşılabiliyor. Telefonun geliştirilmiş kullanıcı arayüzü ve mağaza özellikleri sayesinde Samsung Apps, dünya çapında yaygın içerik ve yerel olarak geliştirilmiş uygulamaların da yer aldığı geniş bir uygulama yelpazesi sunuyor.
 

Samsung Wave 3, Türkiye”de metalik siyah rengi ile 1.249 TL (KDV dahil) tavsiye edilen son kullanıcı fiyatından satışa sunuldu.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here