Ana sayfa Haber Ruined King: A League of Legends Story 2021’in başında geliyor

Ruined King: A League of Legends Story 2021’in başında geliyor

Riot Forge’un yakında çıkacak sıra tabanlı RPG hakkında bazı yeni ayrıntılar

0

Ruined King: A League of Legends Story, konsollarda ilk kez franchise çıkışını görecek olan tek oyunculu League of Legends yan ürünü, ilk bilgi parçalarını yayınladı. Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Steam ve Epic Games Store’da “2021’in başlarında” piyasaya çıkacak. PlayStation 5 ve Xbox Series X / S sürümleri kısa bir süre sonra takip edilecek. (PS4 ve Xbox One oyuncuları ücretsiz olarak yükseltebilir.)

Everspace 2, Cyberpunk 2077 nedeniyle ertelendi

RUINED KING İLE İLGİLİ EK AYRINTILAR

Riot Forge, yayınlanma penceresinin haberinin yanı sıra, Ruined King’in gerçekte ne olacağına dair bazı ek ayrıntıları da duyurdu. Runeterra’nın Bilgewater ve Shadow Isles bölgelerinde (League of Legends’ın bulunduğu gezegen) tek oyunculu, sıra tabanlı bir RPG seti ayarlanır). Şirket ayrıca Ruined King’de oynanabilir karakterler olarak görünecek League of Legends şampiyonlarının listesini açıkladı: Miss Fortune, Illaoi, Braum, Yasuo, Ahri ve Pyke.

Henüz gerçek oynanışa bakılmadı. Ancak Riot Forge zaten Aralık ayında Ruined King hakkında daha fazla bilgi vaat ediyor.

RIOT FORGE GELİŞTİRİCİLERLE ORTALIK KURMA HEDEFİNDE

Sürüm, Riot Games’in yeni bağımsız yayın şirketi Riot Forge’un, League of Legends evrenini yeni oyunlara ve türlere genişletmek için diğer geliştiricilerle ortaklık kurmaya yönelik yeni bir girişimin parçası olarak geçen yıl duyurulan ilk oyunu oldu.

Airship Syndicate tarafından geliştirilen Ruined King’in yanı sıra, Darksiders Genesis’in arkasındaki ekip. Riot Forge, Double Stallion Games tarafından geliştirilen Convergence üzerinde de çalışıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here