Ana sayfa Haber Rockstar Games oyunları Steam’de büyük indirimde

Rockstar Games oyunları Steam’de büyük indirimde

Rockstar Games, Grand Theft Auto, Red Dead Redemption ve daha fazlası için büyük indirimlerle Steam'de satışa başladı. Ayrıca Manhunt, L.A. Noire ve Bully de satışta.

0

Önümüzdeki iki hafta boyunca, Select Rockstar Games oyunları Steam’de satışa sunulacak ve tüm zamanların favorilerinden bazılarında% 70’e varan tasarruf sağlayacak. Şu andan Nisan şakası gününe kadar% 70’e kadar tasarruf edebilirsiniz.

İŞTE STEAM’DE ROCKSTAR GAMES OYUNLARININ İNDİRİMLERİ VE FİYATLARI

Rockstar’ın kütüphanesinin tadına bakmak isteyen oyuncular veya Grand Theft Auto 5’e sahip olmayan az sayıdaki kişi için, Steam’de % 70’e varan indirimlerle büyük bir satış başladı. Red Dead Redemption 2’yi % 33 indirimle 40,19 dolar karşılığında alabilir veya 14,80 dolar karşılığında % 63 indirimli GTA 5 alabilirsiniz.

Gotham Knights gelecek yıla ertelendi

Daha eski olanlar önyükleme için indirimli, GTA 3 3,49 dolara % 65 indirimli, Vice City ile aynı fiyata veya parmaklarınızı San Andreas’a 5,24 dolara, 2 dolar daha daldırabilirsiniz. Bu arada, Max Payne oyunları indirimli – ilk ikisi de 3,49 dolar, üçüncü giriş ise% 70 indirimli 10,49 dolar.

Bu sizin hızınız değilse, neden Los Angeles Noire’ın tam baskısı ile Cole Phelps’in yerine, temel sürümden sadece 2 dolar daha fazla olan 8,99 dolara % 70 indirimli adım atarak bir dedektif olmuyorsunuz. 2017’de düşen VR Vaka Dosyaları da 14,99 dolara yarı fiyatına indirimli.

Sonra, San Andreas ile aynı fiyatta 5,24 ABD doları olan Bully var veya GTA 4: The Complete Edition’ı 5,99 ABD dolarına veya hatta 3,49 ABD dolarına % 65 indirimli olan Manhunt’ı satın alabilirsiniz. Tabii ki, Shark Card Paketleri de satışta veya orijinal GTA üçlemesinin tamamını 8,99 dolardan daha ucuz bir fiyata alabilirsiniz.

İndirimin ne kadar sürdüğü belli değil, ancak klasikler ve daha yeni oyunlar için sunulan birçok fırsat var. Orijinal Red Dead Redemption maalesef bunu yazarken PC’de mevcut değil, ama kim bilir? Belki bir gün gelecek, ama Take-Two “basit bağlantı noktaları” ile ilgilenmiyor, bu yüzden eğer bir gün gelirse, muhtemelen yeniden yapılanma şeklinde olacak. Bu arzulu bir düşünce gibi görünüyor, ancak daha garip şeyler oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here