Ana sayfa Haber Resident Evil: Infinite Darkness Fragmanı Yayınlandı (Video)

Resident Evil: Infinite Darkness Fragmanı Yayınlandı (Video)

0
Resident Evil: Infinite Darkness

Bugünlerde Resident Evil: Infinite Darkness fragmanı daha şimdiden büyük bir yankı uyandırdı. Özellikle de kaliteli korku filmlerine çok fazla ihtiyaç duyulan şu günlerde, yeni yapım iyi gelecek. İşte Resident Evil serisinin yeni filmi ile ilgili tüm detaylar.

Milla Jovovic’in başrolünde yer aldığı canlı aksiyon filmleriyle beyaz perde içerisinde kendisine önemli bir yer bulmayı başaran Resident Evil, bu sefer de animasyon olarak bizleri selamlıyor. Canlı aksiyon şeklinde görmeye alıştığımız filmin animasyon formatına çevrilmesi, muhtemelen oldukça beğenilecek.

Resident Evil: Infinite Darkness 2021 yılında geliyor

Bu animasyon filminin ne zaman yayına alınacağı ise yavaş yavaş belli olmaya başladı. 2021 yılı içerisinde Resident Evil hayranlarına ve izleyicilerine sunulması planlanıyor. Bildiğiniz üzere salgın hem sinema hem de diğer sektörleri çok ciddi oranda olumsuz etkiledi.

Netflix Portekiz Twitter hesabı üzerinden paylaşıma sunulan bu film hakkında tuhaf bir detay var. Normal şartlarda Netflix, herhangi bir yapım için ilk olarak kendi ana hesabından paylaşım yapar. Ancak ilk defa bunun dışında farklı bir yöntem izlendi. Şimdilik sadece Portekiz hesabı üzerinden paylaşıma sunulması akıllarda soru işareti yarattı.

Canlı aksiyon Resident Evil uyarlamasında bazı küçük detaylar da yer alıyor. Jade ve Billie Wesker kardeşlere odaklanan bu yeni film, oldukça heyecanlı geçecek gibi görünüyor. 2021 yılının Resident Evil hayranları için son derece önemli bir yıl olacağını söylemek mümkün. Sizin bu film hakkındaki düşünceleriniz neler? Yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Resident Evil Village PS4 ve Xbox One’a geliyor

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here