Ana sayfa Araba Renault Trucks, T ve T High modellerini ETS 2 ile tanıttı

Renault Trucks, T ve T High modellerini ETS 2 ile tanıttı

Renault Truck, Euro Truck Simulator 2 oyunu ile yeni T ve T High modellerini tanıttı.

0

Renault Trucks, yeni T ve T High modellerini, Euro Truck Simulator (ETS) 2 oyunu ile tanıttı. Renault Trucks T ve T High 2021’in kabininde koltuğa oturup; sürücü kabininin yeni ergonomisini test edin. Ayrıca şehir içi, şehirlerarası yollarda veya uluslararası otoyollarda kamyonun konforunun tadını çıkarın.


İlginizi Çekebilir: Yeni Renault Talisman


Euro Truck Simulator Girişi

Bunun için tek yapmanız gereken dünya çapında 9 milyondan fazla oyuncunun keyif aldığı Euro Truck Simulator 2 PC oyununa giriş yapmak veya sosyal ağlarda #renaulttrucksevolution etiketini takip ederek diğer oyuncuların sürüş deneyimlerini paylaşmak.

Orta Avrupa Saati 18:00’de (Türkiye Saati ile 19:00’da), SCS Software şirketi, Twitch hesaplarında (https://www.twitch.tv/scssoftware) canlı olarak Renault Trucks T 2021 test sürüşü ve Renault Trucks Tasarım Direktörü Paul Daintree ile yine canlı bir buluşma gerçekleşti.

Renault ETS 2 uluslararası tasarım yarışmasının kazananı belli oldu

Renault Trucks, yeni T ve T High modellerini, ETS 2 oyunu ile tanıtırken; oyun içinde düzenlediği tasarım yarışmasını Türkiye’den 18 yaşındaki lise son sınıf öğrencisi Enes Bolat kazandı.

Şirket açıklamasına göre, Renault Trucks, ETS 2 oyununun yayıncısı SCS Software’in Twitch hesabında düzenlediği canlı etkinlikte, birçok ülkeden katılımcının olduğu uluslararası tasarım yarışmasının kazananını açıkladı.

Mayıs ayında başlayan yarışmada tüm dünyadan katılımcılar yeni modeller tasarladı. Enes Bolat’ın tasarımı, gerçek bir Renault Trucks aracına uygulanarak sergilendi.

2 bin 200 saatten fazla oyun deneyimiyle tutkulu bir ETS 2 oyuncusu olan ve ‘IT’ sektöründe kariyer yapmayı planlayan Enes Bolat, yarışmada görüntü işleme yazılımını kullanarak kendi tasarımını oluşturdu. Bolat, 3D olarak Renault Trucks T’nin tasarımı için 2 hafta çalıştı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Enes Bolat, ‘Bu tasarımı hazırlarken ralli arabalarından ilham aldım. Özel bir yazılım kullanarak bir şablon oluşturdum, sonra onu modelledim ve oyuna aktardım.’ ifadelerini kullandı.

Bolat, tasarımında kırmızı, siyah ve grinin tonları olmak üzere üç ana renk kullandı. Hatta kırmızı şeritler ekleyerek farların tasarımını belirginleştirdi ve vurguladı. Ayrıca Ralli arabalarından esinlenilen damalı bir desen, kabini çevreliyor. Ayrıca Renault Trucks logosu kamyonun ön kısmını tamamlıyor. Yanlardaki siyah çizgiler hız etkisi katarak ‘Renault Trucks Diamond Evolution’ adıyla ince görünüm kazandırıyor.

Renault Trucks, Euro Truck Simulator 2 PC oyunu oynamak için indirmeniz gerekmektedir. Bunu yapmak için buraya tıklayın…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here