Ana sayfa Haber Redmi K40 pil ömrünü gösteren bir ekran görüntüsünü paylaşıldı

Redmi K40 pil ömrünü gösteren bir ekran görüntüsünü paylaşıldı

Xiaomi Grup Başkan Yardımcısı ve Redmi’nin Genel Müdürü Lu Weibing, Redmi K40 serisini ısıtmaya devam etti. Bugün erken saatlerde Weibo gönderisi, Redmi K40'ın pil performansını detaylandıran bir ekran görüntüsü gösteriyor. Görüntüden, Redmi K40'ın 10,5 saatlik sürekli kullanımdan sonra hala gücün % 64'üne sahip olduğunu görebiliyoruz. Ek olarak MIUI sistem tahmini, cihazın kalan % 64 ile 25 saat daha dayanacağını gösteriyor. Bu, Redmi K40'ın 35,5 saat sürekli kullanım için dayanabileceği anlamına gelir.

0

Xiaomi Group Başkan Yardımcısı, Çin Bölgesi Başkanı ve Redmi Genel Müdürü Lu Weibing, yakında çıkacak olan Redmi K40 akıllı telefon hakkında güvenilir bir bilgi kaynağı oldu. Redmi amiral gemisinin bu ay içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Lansmandan önce Lu Weibing, Redmi K40 serisi hakkında yeni bir ayrıntıyla tekrar ortaya çıktı.

Xiaomi Mi Note 10 Lite Android 11 güncellemesi aldı

REDMI K40 AKILLI TELEFONUN BAZI ÖZELLİKLERİ

Redmi K40 serisinin amiral gemisi Snapdragon 888 serisi bir işlemciye sahip olması bekleniyor. Weibing tarafından paylaşılan ekran görüntüsüne göre cihaz dayanıklı pil ömrü ile gelecek. Pil dayanıklılığı göreceli bir terimdir. Ancak bu durumda, cihazın 10,5 saatlik sürekli kullanımdan sonra gücün hala %64’üne sahip olduğu gösterilmiştir. MIUI sistemi kalan %64’ün hala 25 saat dört dakika kullanılabileceğini tahmin ediyor.

Bununla birlikte, pilin bu kadar uzun süre ışık kullanımı veya bekleme modunda kullanımına sahip olup olmayacağına kesin olarak karar veremiyoruz. Gönderi, pil kullanımının yoğun kullanım sırasında kaydedilip kaydedilmediğini belirtmedi.

Ayrıca ekran görüntüsü, Redmi K40’ın 2400 × 1080 piksel ekran çözünürlüğü ile geleceğini de gösteriyor. Şu anda pil kapasitesi bilinmese de 4000mAh’den fazla olmasını bekliyoruz.

Amiral gemisi K40 serisinin MediaTek modellerine sahip olacağına dair haberler var. Son spekülasyona göre Redmi K40 serisinden biri Dimensity 1200 SoC ile gelecek. Şu an itibariyle, bu akıllı telefonda fazla bilgi yok. Ancak şirket bu dizi hakkında oldukça açık sözlü. Önümüzdeki haftalarda tasarımı ve diğer özellikleri hakkında daha fazla resmi bilgi almayı umuyoruz.

Redmi K30 Pro’nun 5G cihazlarda pek yaygın olmayan bir tasarım olan tam ekran açılır pencere kullandığını biliyoruz. Bunun olumsuz noktalarından biri, 60Hz yenileme hızına sahip düz ekran kullanılmasıdır. Görünüşe göre Redmi, K40 serisinde aynı hatayı yapmayacak. 60 Hz’den 120 Hz’ye geçiş kesinlikle büyük bir adımdır. Bu ekranın genel kalitesi birinci sınıf olacak, en azından beklediğimiz bu.

İŞTE REDMI K40 AKILLI TELEFONUN FİYATI

Referans olarak, Redmi K30 4G ve 5G Aralık 2019’da piyasaya sürülürken, Redmi K30 Pro / Zoom sürümü 462 dolar-616 dolar fiyatla geçen yıl Mart ayında piyasaya sürüldü. Marka daha sonra Redmi K30 Speed ​​Edition, Redmi K30i, Redmi K30 Extreme Commemorative Edition ve Redmi K30S Extreme Commemorative Edition’ı ekledi.

Lu Weibing daha önce cihazın önümüzdeki ay piyasaya sürüleceğini ve 462 dolarla fiyatlandırılacağını ima etmişti.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here