Ana sayfa Haber Red Dead Online, FIFA 21 Mayıs’ta Xbox Game Pass’e geliyor

Red Dead Online, FIFA 21 Mayıs’ta Xbox Game Pass’e geliyor

Xbox, Xbox Game Pass Mayıs 2021 oyunlarını duyurdu. Xbox Game Pass Ultimate, halihazırda mevcut olan tüm oyunları ve yakında çıkacak her şeyi (aşağıya bakın) ve tüm avantajlarını içerir.

0

Red Dead Online, FIFA 21, Final Fantasy X Mayıs’ta Xbox Game Pass oyun platformuna geliyor. Microsoft, en son Xbox Series X ve S konsolları için harika bir oyuna sahip olmayabilir. Ancak bir sonraki en iyi şeye sahip: 100’den fazla oyun içeren bir abonelik hizmeti. Xbox Game Pass aboneleri, en popüler spor oyunlarından biri de dahil olmak üzere büyük oyunları görecekler.

Red Dead Online ve FIFA 21, Mayıs ayının Game Pass’teki sürümlerinin başrolünü oynadığı oyunlardan ikisi. Her ikisi de ayın ilerleyen günlerinde PC’lerde ve Xbox konsollarında satışta olacak. Final Fantasy X / X-2 HD Remaster, Just Cause 4: Reloaded ve Dragon Quest Builders 2, Mayıs ayında Game Pass’e gelen diğer oyunlardır.

Counter-Strike Global Offensive güncellemesi yayında

Mayıs ayında Xbox Game Pass platformuna hangi oyunların geleceği ve hangi platformlarda sunulacaklarının özeti aşağıda verilmiştir:

Dragon Quest Builders 2 (Konsol ve PC) – 4 Mayıs
FIFA 21 (Konsol ve PC) EA Play – 6 Mayıs
Outlast 2 (Bulut, Konsol ve PC) – 6 Mayıs
Steep (Bulut ve Konsol) – 6 Mayıs
Final Fantasy X / X-2 HD Remaster (Konsol ve PC) – 13 Mayıs
Just Cause 4: Reloaded (Bulut, Konsol ve PC) – 13 Mayıs
Psychonauts (Cloud, Console ve PC) – 13 Mayıs
Red Dead Online (Bulut ve Konsol) – 13 Mayıs
Remnant: From the Ashes (PC) – 13 Mayıs

Netflix, HBO Now ve Disney Plus gibi oyunlar da her ay Game Pass’ten çıkıyor. Ayrıca bu oyunlar 15 Mayıs’ta hizmetten kaldırılacak:

Alan Wake (Konsol ve PC)
Battlefleet Gothic: Armada 2 (PC)
Dungeon of the Endless (Bulut, Konsol ve PC)
Final Fantasy IX (Konsol ve PC)
Hotline Miami (PC)
Plebby Quest: The Crusades (PC)

Game Pass, Microsoft’un Xbox konsolunda veya bilgisayarda erişim için ayda 10 ABD dolarından başlayan video oyunu abonelik hizmetidir. Ayrıca Game Pass Ultimate aboneleri ayda 15 dolar ödüyor. Hatta oyuncuların oyunlarını telefonlarda, tabletlerde ve yakında tarayıcılarda oynamasına olanak tanıyan tüm platformlara, EA oyunlarına ve Xbox Cloud Gaming’e erişebiliyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here