Ana sayfa Haber Realme Watch 2 ve Realme Watch 2 Pro yakında piyasaya sürülebilir

Realme Watch 2 ve Realme Watch 2 Pro yakında piyasaya sürülebilir

0

Realme, geçen yıl Mayıs aylarında piyasadaki ilk akıllı saatini piyasaya sürdü: Realme Watch S. Birkaç ay önce Realme Watch S ve S Pro’yu piyasaya sürdü. Şimdi, şirketin ilk saatinin halefi olan Realme Watch 2 ve Realme Watch 2 Pro piyasaya sürülmeye hazırlanıyor.

Realme, şirketten gelen tüm bağlı cihazlar için bir hub görevi gören Realme Link adlı bir mobil uygulamaya sahiptir. Şimdi, bir rapor, uygulamanın kaynak kodunun yeni akıllı cihazlarını ortaya çıkardığını iddia ediyor.

WhatsApp Türkiye’deki kullanıcılar için flaş açıklama yaptı

Realme Watch 2 ve Realme Watch 2 Pro resmileşmesi oldukça yakın

Şirketin uygulamasında piyasaya çıkacak iki akıllı saatin varlığı, Realme’nin bu cihazları resmileştirmeye oldukça yakın olduğuna işaret ediyor. Ancak şirket henüz resmi olarak bununla ilgili bir şey paylaşmadı.

Ayrıca, uygulama yakında çıkacak bu iki cihazdan bahsederken, teknik özellikleri ve özellikleriyle ilgili hiçbir şey açıklamıyor. Bununla birlikte, cihazların mevcut modellerin halefi olduğu göz önüne alındığında, bazı kayda değer gelişmeler bekliyoruz.

REALME WATCH ÖZELLİKLERİ NASILDI?

Realme Watch’un özelliklerini size hatırlatmak için, 320 x 320 piksel ekran çözünürlüğü, 323 PPI piksel yoğunluğu ve 380 nit parlaklık sunan, üstte 2.5D kavisli Gorilla Glass 3 korumalı 1,4 inç dokunmatik ekran ile birlikte gelir.

Gerçek zamanlı kalp atış hızı monitörü, kan oksijen seviyesi monitörü (SpO2) ve 14 spor modu içeren 7/24 Sağlık Asistanı ile birlikte gelir. Ayrıca Adım İzleyici, Boşta Kalma Uyarısı, Meditasyon, Su İçme Hatırlatıcısı ve Uyku Monitörü de vardır.

Cihaz müziği kontrol etmek, akıllı telefonların kilidini açmak ve akıllı telefonun kamera işlevlerini kontrol etmek için kullanılabilir. IP68 sınıfındadır, suya ve toza dayanıklıdır. Ürünün fiyatı yaklaşık 55 dolar etiketine sahiptir. Aynı olmasa da halef için biraz daha yüksek fiyatlandırma bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here