Ana sayfa Haber Razer, Wolverine V2 oyun kumandasını duyurdu

Razer, Wolverine V2 oyun kumandasını duyurdu

Razer, Wolverine V2 ile Xbox Series X / S için tasarlanmış yepyeni denetleyici ile Microsoft aksesuarlarını geliştirmeye devam ediyor.

0

Razer, Wolverine kumandasının Xbox One ve PC desteği ile Xbox Series X / S için özel olarak üretilmiş yeni bir sürümünü duyurdu.  Razer Wolverine V2 olarak adlandırılan ve Xbox konsollarıyla birlikte gelen paket denetleyiciden, yüz düğmelerinin altındaki “mekanik dokunsal” anahtarlar, özelleştirilebilir bir tetikleme hissi için tetik durdurma ve birkaç makro düğme gibi daha meraklı özelliklere sahiptir. Microsoft’un Elite Series 2 denetleyicisinin sunduğu çok yönlülükten çok uzak… Ancak 100 dolardan önemli ölçüde daha ucuz. Bugünden itibaren Razer’ın sitesinden satın alabilirsiniz.

Cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri

Önceki sürümden yapılan değişikliklerin çoğu görseldir. Ancak kullanımı keyifli olan daha rahat bir denetleyici sağlarlar. Razer, kulpları eskisinden daha yuvarlak hale getirdi. Oynarken terlenirseniz kaymasını önlemek için onları kaymayan bir dokuyla kapladı.

RAZER WOLVERINE V2 ÖZELLİKLERİ

Kullanılabilirlik açısından, Razer’ın Xbox sistem düzeyindeki düğmeleri (menü, görünüm) sol analog çubuğa ve yüz düğmelerine yaklaştırması sevilen özelliklerden. Xbox Series X / S kontrol cihazında yeni olan paylaş düğmesi de burada ve bunu D-pad ile sağ analog çubuk arasında bulacaksınız. Bunun altında, Xbox’ınıza bağlıyken anında ses seviyesini ayarlamak için kullanılan kullanışlı bir ses yapılandırma düğmesi bulunur. D-pad üzerinde yukarı veya aşağı bastırırken onu basılı tutmak, kulaklığınızdaki oyun sesini değiştirir. Bu, alt tarafa monte edilmiş 3,5 mm kulaklık jakı aracılığıyla bu denetleyiciye bağlanabilir. Bu düğmeyi basılı tutup D-pad üzerinde sola veya sağa dokunarak sohbet ses düzeyini ayarlayabilirsiniz.

RAZER WOLVERINE V2 OLDUKÇA SESSİZ

Gerçekten, Wolverine V2 ile başka hiçbir şey yeni değil. Ancak PS4 için yapılmış Raion savaş panelini henüz kullanmadıysanız burada hala bazı sürprizler var. Bu, D-pad ve yüz düğmelerinin altında “mekanik dokunsal” anahtarlara sahiptir. Sonuç, sessiz ancak bir kontrol cihazında hissetmeye alıştığımızdan daha dokunsal olan bir dizi düğme oldu. Her basış daha hassas hissediyor ve 1,2 mm’de harekete geçerek itmek için daha az çaba gerektiriyor. İnsanları uyandırmamak için sessizce oyun oynamanız gerekiyorsa, bu, yüz düğmelerini art arda ezdiğinizde standart Xbox One denetleyicisinin ürettiği takırdama seslerinden çok daha sessizdir.

FARKLILIKLARA HIZLICA ALIŞIYORSUNUZ

Analog çubuklar büyüktür, içbükeydir ve ortalarında baş parmağınızı merkezde tutmaya yardımcı olan artı şeklinde bir gravür bulunur. Özel bir şey değil, ancak Microsoft kadar duyarlı ve iyi yapılmış hissediyorlar. Tetikleyiciler muhtemelen bu denetleyicinin paket denetleyiciden en farklı olduğu yerlerdir. Yine de, onlara hızlı bir şekilde alışıyorsunuz.

Wolverine V2, önceki sürümde olduğu gibi M1 ve M2 adlı tetikleyicilerin yanında iki ekstra düğmeye sahiptir. Xbox konsolları veya PC’deki Xbox uygulaması için Razer Oyun Kumandası kurulumunda yaptıklarını özelleştirebileceğiniz bir klavyede bulabileceğiniz makrolar gibidirler.

RAZER WOLVERINE V2 FİYATI

Önceki nesline göre fiyat indirimi yapılmasına rağmen, çoğu insanın ihtiyaçlarının standart Xbox One veya Series X / S denetleyicisi tarafından iyi karşılandığı düşünüldüğünde, 100 dolar Wolverine V2 için hala çok fazla para. Ancak daha fazla işlevsellik isteyen biriyseniz ve Microsoft’un daha eksiksiz özellikli Elite Series 2’si için 180 dolar ödemek istemiyorsanız, bu yeni denetleyici farkı bölen sağlam bir seçimdir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here