Ana sayfa Haber Pubg Mobile Royale Pass Sezon 17

Pubg Mobile Royale Pass Sezon 17

Royale Pass Sezon 17, kapsamlı Versiyon 1.2 içerik güncellemesinin ardından yeni arayüzleri, yeni misyonlar ve çok daha fazlasıyla karşınızda.

0

PUBG MOBILE oyuncuları “Runik Güç” temalı Royale Pass Sezon 17’deki yerlerini alabilecek ve oyun içi görevleri tamamlayarak yepyeni ödülleri toplayabilecekler. Tamamı versiyon 1.2 PUBG MOBILE güncellemesi kapsamında yapılan bu yenilikler, ekstra güçlerle benzersiz bir oyun deneyimi yaşatmayı vaat ediyor.

Bugün açıklanan güncelleme, PUBG MOBILE’ın kapsamlı 1.2 Versiyonu çerçevesinde tasarlandı. Popüler Erangel haritasına eklenen yeni Klasik oyun modunda, oyuncular önceden belirlenen üç farklı güç kümesinden birini seçerek karakterlerini yaratacaklar. Benzer bir şekilde, bu yeni güncelleme PUBG MOBILE’ın popüler birinci tekil şahıs nişancı Metro Exodus ile devam eden işbirliğine taze bir soluk kazandıracak. Oyuncular düşmanlarını yenerek Onur toplayabilecek ve özel temalı ses paketlerine, giysilere ve diğer kalıcı ödüllere erişebilecekler.

Pubg Mobile Royale Pass Sezon 17 Güncellemesi

Royale Pass Sezon 17 içerik güncellemesi, tamamı yeni aktivite misyonları ve haftalık görevlerle ulaşılabilecek 100 farklı kademeli ödül içeriyor. Oyuncular, yeni eklenen Çarkıfeleği çevirerek 50’nci Seviyede Görkemli Şafak ve Ölümcül Orak arasında seçim yapabilirler. 100’üncü Seviyeye gelindiğinde ise, göz kamaştıran Muhafız Zırhı, Uzi ve M16A4 sunulacak. Ayrıca, Görev Etkinlik Paketleri tamamlanarak UC parasına dönüştürülebilir ve ilave ganimet için oyun mağazasında harcanabilir.

Sezon 17’nin yeni içerikleri Metro Rozetleriyle PUBG MOBILE x Metro Exodus işbirliğine de taşınıyor. Oyuncular özel mühimmatları topladıkça, hikayede ilerleyecek ve özel araçları ve diğer değerli hazineleri içeren iki kümeden birini kazanacaklar. Aynı şekilde, oyuncular diledikleri zaman UC ve AG para birimlerinden birini seçebilirler. Üstelik daha düşük Royale Pass seviyelerinde daha yüksek ödeme hızı sağlanacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here