Ana sayfa Haber Porsche Cayenne Coupe bomba gibi geliyor!

Porsche Cayenne Coupe bomba gibi geliyor!

0

Alman Porsche firmasının BMW X6’ya cevabı olarak nitelendirebileceğimiz coupe formlu SUV’si Cayenne Coupe yakında resmi olarak tanıtılacak.

Oldukça estetik hatlara sahip olması beklenen aracın ön yüzünde alışık olduğumuz Cayenne tasarımının kullanılması planlanıyor. Aracın arka tarafında ise bazı değişiklere rastlamamız mümkün. Otomobilin coupe formundan dolayı alçalan bir tavana sahip olacağı, aynı zamanda da daha sportif görünümlü arka tampon ve stop lambaları barındıracağı netlik kazanmış gibi duruyor.

Yeni Cayenne Coupe muhtemelen güncel Cayenne modeline benzer motor seçenekleriyle gelecek. Yalnız aracın genel olarak daha premium bir havada olması bekleniyor.

BMW X6 ile başlayan coupe formlu SUV tasarıma sahip olan araçlar günümüzde oldukça fazla kişi tarafından tercih edilir oldu. Malum X6’dan bir kaç yıl sonra Mercedes’te coupe formlu aracı olan GLC modelini piyasaya sunmuştu. Bu kıyasıya rekabete artık Porsche’ta dahil olacak. Bakalım Cayenne Coupe modeli ülkemizde nasıl bir ilgi görecek?

İkonik Porsche 911 Carrera S, 2020 modeliyle göründü

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here