Ana sayfa Haber PlayStation Plus mayıs ayı oyunları belli oldu

PlayStation Plus mayıs ayı oyunları belli oldu

PS Plus, her ayın belirli zamanlarında ücretsiz olarak sunduğu oyunlarına yenilerini ekledi. Sony, Mayıs ayı PlayStation Plus oyunları olarak Battlefield V, Stranded Deep, Wreckfest: Drive Hard oyunlarını ücretsiz olarak sunacak.

0

PlayStation Plus aboneleri Mayıs ayında üç oyuna ücretsiz olarak erişebilecek. Bu oyunlar; Electronic Arts’ın Battlefield 5’i, Bugbear Entertainment’ın Wreckfest’i ve Beam Team Games’in Stranded Deep’i oldu. Bununla birlikte Sony Interactive Entertainment Çarşamba günü, PS Plus ücretsiz üçlüsünün 4 Mayıs – 31 Mayıs tarihleri ​​arasında indirilebileceğini duyurdu.

Amazon Gaming Store artık Türkiye’de

İŞTE MAYIS AYI PLAYSTATION PLUS OYUNLARI

Battlefield 5, geliştirici DICE’ın, atıcıların 2. Dünya Savaşı dönemine dönüşüdür. İlk olarak 2018’de piyasaya sürülen PlayStation 4 oyunu, 2020’ye kadar Battlefield’ın battle royale oyununa eklenmesi de dahil olmak üzere bir dizi güncellemeyle aldı. DICE ve yayıncı EA, geçtiğimiz günlerde Battlefield 6’nın, bu yılın ilerleyen günlerinde piyasaya sürüleceğine dair bir duyuru yaptı.

Wreckfest, Bugbear’ın fantastik yarış oyunudur. Hatta çoğu oyuncuyunun Xbox Game Pass’teki favorilerinden biridir. Bu yüzden güzel bir PlayStation Plus bonusu olarak karşımıza çıkmaktadır. PC’deki orijinal sürümünden bir yıl sonra, 2019’da PS4’e geldi. Ancak, Mayıs’ın PS Plus tekliflerinin bir parçası olarak yalnızca PlayStation 5 sahipleri Wreckfest’e sahip olacak.

PS4 için Stranded Deep, oyuncuları açık denizlerde kendilerini savunmak, susuzluklarını, açlıklarını ve hayatta kalmak için çevreye maruz kalmalarını yöneten bir uçak kazasından kurtulan rolünü üstleniyor. Ayrıca oyunda köpekbalıkları da var.

Ayrıca Nisan’ın PlayStation Plus oyunlarını (Oddworld: Soulstorm, Days Gone ve Zombie Army 4: Dead War) 3 Mayıs Pazartesi gününe kadar indirme şansınız var.

Mayıs 2021’de PlayStation konsollarına başka hangi oyunlar ve güncellemeler geliyor?

Ayrıca Her ay olduğu gibi, herhangi bir abonelik hizmetinin parçası olmayacak oyunlar geliyor. Yalnız PlayStation oyuncularının bu ay için dikkat etmesi gereken önemli tarihlerden bazıları şunlardır:

Wreckfest – 1 Mayıs’ta başlıyor.
Skate City – 6 Mayıs’ta çıkacak.
Resident Evil Village – 7 Mayıs’ta çıkacak.
Hood: Outlaws & Legends – 10 Mayıs’ta çıkacak.
Mass Effect: Legendary Edition – 14 Mayıs’ta satışa çıkacak.
Subnautica: Below Zero – 14 Mayıs’ta çıkacak.
Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice – 18 Mayıs’ta çıkacak.
Void Terrarium Plus – 18 Mayıs’ta çıkacak.
Akiba’nın Gezisi: Hellbound & Debriefed – 20 Mayıs’ta çıkacak.
Just Die Zaten – 20 Mayıs’ta çıkacak.
Knockout City – 21 Mayıs’ta çıkacak.
Rust – 21 Mayıs’ta çıkacak.
Capcom Arcade Stadium – 25 Mayıs.
Biomutant – 25 Mayıs’ta çıkacak.
Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster – 25 Mayıs’ta çıkacak.
Earth Defense Force: World Brothers – 27 Mayıs’ta çıkıyor.
Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground – 27 Mayıs’ta çıkacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here