Ana sayfa Haber Philips Fidelio X3 Kulaklık Özellikleri

Philips Fidelio X3 Kulaklık Özellikleri

Philips Fidelio X3; yarattığı performans, stil ve konforla müzik uzmanlarına benzersiz bir deneyim sunuyor. Fidelio X3, detaylı ürün özellikleri, materyal kalitesini ortaya çıkardı. Çok katmanlı 50mm sürücüler sayesinde dört dörtlük bir ses kalitesi sağlayan ürün adeta ses cihazları meraklıları için üretildi. Ayrıca, HRA akreditehi-resolution performans sunuyor.

0

Philips’in kulaklıkları arasından en çok tercih edilen ürün ailesi Fidelio için yeni bir üye geldi. Özellikleri ile merak edilen Philips Fidelio X3; pürüzsüz ses kalitesi, lüks tasarımı ve kullanım kolaylığıyla uzmanlar tarafından öne çıkarılan ve Fidelio serisinin amiral gemisi olarak piyasaya sürülen en son modeli. Çok katmanlı polimer sürücüler ve güçlü neodimyum motor sistemi, Philips Fidelio’nun üstün kaliteli geleneksel bas imzasını tamamlayan uzun doğal yüksek frekans ve hassas mekansal reprodüksiyonuna ayak uyduruyor.

Philips Fidelio X3; yarattığı performans, stil ve konforla müzik uzmanlarına benzersiz bir deneyim sunuyor.

Titreşimleri azaltma hedefiyle tasarlanan yeni iç sırt yapısına sahip çift katmanlı Fidelio X3 hoparlör plakaları, etkileyici bir müzik deneyimi için kulağın doğal şekline uyumlu bir şekilde 15 derecelik açıyla oluşturuldu. Philips Sound ayrıca ürünün kalitesiyle eşdeğerdeki lüks görünüm, Avrupalı partnerle gerçekleştirilen işbirlikleri sonucunda seçilen malzemelerle ortaya çıktı.

Philips Fidelio X3 Kulaklık Özellikleri

Philips Fidelio X3 kulaklık özellikleri, kaliteli materyallerle ön planda. Hafif ama güçlü koyu saten çerçeve ve siyah Muirhead deriyle kaplı Fidelio X3, en uzun dinleme süresinde bile kalın keçe kafa bandı ve kadife bellek köpüklü kulak pedleriyle eşsiz bir müzik ziyafeti sunuyor.

Fidelio X3’ler 5hz ila 40Khz arasındaki bant genişliğiyle HRA akredite edilimiş yüksek performans seviyelerine ulaşabiliyor. MMCX konektörlerine de sahip olan ürün, ses cihazlarıyla eşsiz bir uyum yakalıyor.

Fidelio X3 ürün özellikleri

 

Fidelio X3 sağ ve sol kanallardaki karışıklığı önlemek üzere stereoyu maksimum düzeye taşıyarak ayrı zeminlerde de kullanım özelliğine sahip. Çift bükümlü ve uyumlu bir kablonun da dahil olduğu yüksek çözünürlüklü ses cihazlarına kusursuz bağlantı sağlayan 2,5mm TRRS konektörü eşsiz bir ses deneyimi sunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here