Ana sayfa Haber Oyun Canavarı Telefon: Red Magic 5G

Oyun Canavarı Telefon: Red Magic 5G

0

Bu hafta Mobil Dünya Kongresi’nde yapılması gereken duyurulara birçok şirket devam etti. Nubia, aslında bu hafta Red Magic 5G’yi duyurmayı planlıyordu. Fakat lansmanı gelecekteki, belirtilmemiş bir tarihe kadar ertelediklerinden dolayı bu mümkün olmadı. 

TENAA listesinden cihazın tasarımına ilk bakış sağlandı. Şimdi, GameBench’in performans testlerini yayınlaması sayesinde, bugün cihaza bakma fırsatını birçok kişi yaşadı. ilk izlenimler gerçekten bu akıllı telefonun bir oyun canavarı olduğu yönündeydi.

Red Magic 5G genel özellikleri

Red Magic 5G’nin tasarımı bir oyun telefonunun tasarımına çok benziyor. Cihazın arkasında, ortada kırmızı ışıklı bir Red Magic logolu agresif bir X deseni bulunur. Çerçeve metalik mavidir ve bir kırmızı düğme rahatlıkla görülebiliyor. 

Aktif soğutma için havalandırma deliklerini ve bir aksesuar için konektör pimleri gibi görünen şeyleri de bulmak mümkün. GameBench, 144fps’de Real Racing 3 oynarken şarjla 5 saatin üzerinde oyun süresine sahip olduklarını söyledi.  

Pil büyüklüğünün 5.000 mAh olması oyun zevkini hiç bitmemesini sağlıyor. Normal şartlarda bu kadar büyük bir batarya telefonum tasarımını bozabilirdi. Ancak bu akıllı telefonda hiçbir tasarım problemi yoktu. Bu modeli kullanma fırsatınız olduysa, deneyimlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here