Ana sayfa Donanım Oyun Bilgisayarında Canavar Arayanlar: Asus ROG Strix GL 12CX

Oyun Bilgisayarında Canavar Arayanlar: Asus ROG Strix GL 12CX

0

Kompakt tasarım, RGB aydınlatma ve güçlü bileşenler arayanlar için Asus ROG Strix GL 12CX tam size göre. Asus GL12 CX, çok sayıda oyun performansı sunan etkileyici ve kompakt bir bilgisayardır.

Mütevazi, çerçevesi içinde bir İntel Core i9-9900K , bir Nvidia RTX 2080 ve ayrıca bol miktarda depolama, RAM ve optik disk sürücü barındırıyor.

Asus ROG Strix GL 12CX Ne Tür Özelliklere Sahip ?

Başka yerlerde, bu bilgisayarın tasarımı ve yapımında özellikle egzotik bir şey yok. Önde sadece birkaç RGB ışığı var. Ancak; oldukça güçlü ve çok büyük PC istiyorsanız, o zaman bir göz atmaya değer.


440 x 465 x 180mm ölçülerinde ve tipik bir ATX PC için yaklaşık; 500 x 500 x 200 mm ve 15-20 kg arasında olan 11 kg ağırlığında bir üründür.

Tasarım açısından; siyah boyalı çelik kasanın önüne ve üstüne oturan açılı plastik bölümler hakimdir. Bu görünüm kesinlikle daha genel dikdörtgen kutunuzdan biraz farklı.

Asus’un Strix markalı ürünlerinin; bazı RGB aydınlatma bölgelerinin yanı sıra ön tarafında da birkaç parlak plastik bölüm var. Ancak, arkadan aydınlatmalı Asus ROG logosu ve önündeki birkaç parlak çizgiyle, mütevazı bir ışık saçıyor.

Ürünle ilgili tüm öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here