Ana sayfa Donanım OPPO, Yeni Bir Akıllı Saat Üzerinde Çalışıyor

OPPO, Yeni Bir Akıllı Saat Üzerinde Çalışıyor

0

OPPO, bilgilere göre yeni bir akıllı saat için hazırlık yapıyor. Geçtiğimiz yıl piyasada gördüğümüz OPPO Watch akıllı saatinden sonra, bir yenisi daha geliyor. Bu yeni saat, geçen yıl çıkan saatin bir üst modeli olabilir. İşte diğer detaylar!

Geçtiğimiz günde Çinli şirket, OPPO Watch Free adlı bir saati ortaya çıkardı. Bu saatin görüntüsünü ise Let’sGoDigital adlı site ortaya çıkardı. Saatin kısaca açıklaması saatten ‘akıllı saatler; spor saatler’ olarak bahsediyor. Bu marka ismi ise henüz inceleme aşamasında ve onay bekliyor.


Benzer İçerik: Huawei, Tansiyon Ölçebilen Akıllı Saat İle Geliyor


OPPO Watch Free ortaya çıktı

OPPO Watch Free
OPPO Watch Free

Bu saat hakkında henüz sadece tahminlere sahibiz. Tahminlere göre ise, bu saat markanın bir önceki saatinin bir dış mekan sporları için tasarlanmış versiyonu olabilir. Geçtiğimiz yıl ilkbahar aylarında şirket, bir akıllı saat tanıtmıştı. Şimdi gördüğümüz bu gizemli saat de onun bir üst versiyonu olabilir.

Diğer akıllı saatlere göre, orjinal saat dikdörtgen bir AMOLED ekranla gelmişti. Ayrıca bu saatin sadece iki boyut seçeneği vardı. Biri 41 mm iken diğeri 46 mm boyutundaydı. Bu iki versiyonun boyuttan farklı özellikleri de mevcuttu.

OPPO Watch özellikleri

Saatin daha büyük versiyonunu, 430 mAh bataryayla birlikte 36 saate kadar kullanabiliyorsunuz. Küçük versiyonu ise 300 mAh batarya ile tek şarjla 24 saate kadar kullanabiliyordunuz. Aynı zamanda bu saat Google’ın Wear OS işletim sistemi ile çalışıyordu.

OPPO Watch
OPPO Watch

Geçtiğimiz sene çıkan saatin fiyatı ise çeşitli çevrimiçi alışveriş platformlarında 41 mm için 1.599 TL, 46 mm için ise 1.999 TL olarak karşımıza çıkıyor. Bu saati daha detaylı incelemek için OPPO’nun sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yeni saat için ise şuan elimizde çok fazla bilgi mevcut değil. Nasıl değişiklikler alacağını ve ne tür gelişmelerle geleceğini bilmiyoruz. Fakat öğrendiğimizde sizlerle paylaşacağız. O zamana kadar takipte kalın!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here