Ana sayfa Haber Oppo Reno5 Gaming Edition ortaya çıktı

Oppo Reno5 Gaming Edition ortaya çıktı

Oppo, Reno6 serisini Çin'de zaten piyasaya sürmüş ve gelecek hafta Hindistan'a getirmeyi planlamış olsa da, yeni bir EUIPO sertifikasyon listesi şimdi Reno5 oyun sürümüne benzeyen bir cihaz gösterdi.

0

Oppo, Oppo Reno5 serisini birkaç ay önce Çin’de piyasaya sürdü. Standart üçlüye ek olarak, şirket bu seri altında birden fazla varyant başlattı. Şirketin halihazırda Çin’de bir Oppo Reno6 serisine sahip olduğu ve önümüzdeki hafta Hindistan’a getirmeyi planladığı için bugünlerde Reno5 serisi için fazla bir şey beklemiyoruz. Ancak yeni bir EUIPO sertifika listesi, şirketin Reno5 cihazıyla işinin bitmediğini gösteriyor. Görünüşe göre, örtülerin altında bir Oppo Reno5 Gaming Edition var.


İlginizi Çekebilir: OPPO Reno 5 Türkiye’de! Fiyatı ve Diğer Detaylar


Liste, tüm taraflarını ortaya çıkaran akıllı telefonlar için birkaç görüntü ortaya koyuyor. Reno5 Gaming Edition, Reno5 ile aynı kamera kesimine sahiptir. Ancak, tasarım burada çok daha agresif. Bu, oyun akıllı telefonları için bir standart gibi görünüyor. Ancak ROG Phone, BlackShark ve RedMagic serisi (RedMagic 6R’yi hariç) ile karşılaştırırsak; yine de hafif bir tasarımdır. Şirket, standart bir oyun akıllı telefonuyla karşılaştırırsanız; agresif bir tasarıma sahip olan Redmi K40 Gaming Enhanced Edition’a yakın bir telefon gibi çıkaracak. Ancak, geleneksel oyun akıllı telefonlarından daha az agresif.

OPPO RENO5 GAMING EDITION ÖZELLİKLERİ VE TASARIMI

Reno5 Gaming Edition, sağdaki güç düğmesi ve soldaki ses kontrolleri ile kardeşinin temel tasarımına sahip. Görünüşe göre, burada fiziksel tetikleyiciler yok. Ahizenin alt kısmında 3,5 mm kulaklık jakı mevcut. Ayrıca bir hoparlörün yanı sıra bir USB-C bağlantı noktası vardır. Kamera kurulumundan bahsetmişken, tıpkı kardeşleri gibi Dörtlü Kamera kurulumuna sahip. Ne yazık ki, EUIPO sertifikası, ahize hakkında pek çok donanım detayı getirmiyor. Henüz piyasaya sürülmemiş bu Oppo akıllı telefon hakkında daha fazla ipucu beklememiz gerekecek.

Artık Oppo Reno5 serisi geçmişte kaldı. Bu tasarımın Oppo Reno6 Gaming Edition takma adıyla geri dönmesine şaşırmayacağız. Bu sürpriz olmaz. Sonuçta Oppo Reno6 serisi hala Reno5 serisine çok yakın bir tasarıma sahip. Böylece Oppo, bu tasarımı gelecekteki bir oyun akıllı telefonunda yeniden kullanabilir.

Bir oyun akıllı telefonunu veya en azından Oppo’dan ilk oyun akıllı telefonunu görmek bizi şaşırtmadı. Çinli akıllı telefon markası sürekli olarak yeni teknolojileri araştırıyor. Trendleri ileriye taşıyor. Her yıl daha fazla rakip kazanan bu pazardan kesinlikle bir pay almak istiyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here