Ana sayfa Haber Oppo Reno 6 özellikleri ve fotoğrafları ortaya çıktı

Oppo Reno 6 özellikleri ve fotoğrafları ortaya çıktı

Oppo Reno 6, Dimensity 1200 yonga seti ile görüntülendi. Oppo Reno 6 akıllı telefonun bazı özellikleri ortaya çıktı.

0

Oppo Reno 6 akıllı telefonu aynı anda birkaç düzenleyici tarafından onaylandı. Gadget’ın ilk resimlerine ve özelliklerine ek olarak, düzenleyiciler standart sürümünün temel teknik özelliklerini yayınladılar.

OPPO RENO 6 ÖZELLİKLERİ

PEXM00 model numarası altındaki cihaz, Çin MIIT sertifika merkezinin web sitesinde göründü. Kaynağa göre Oppo, MediaTek Dimensity 1200 işlemcilere dayalı Qualcomm Snapdragon 870 ve Snapdragon 888 ile gelecek. Oppo Reno 6, Reno 6 Pro ve Reno 6 Pro + aynı anda bu üç akıllı telefon modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Realme C15: 6000 mAh Pile Sahip Akıllı Telefon!

Akıllı telefonun temel sürümü 120 Hz yenileme hızına sahip 6.43 inç Full HD + AMOLED ekran alacak. Akıllı telefonun boyutları 159.1 x 73.4 x 7.9 mm olacak. Oppo Reno 6, toplam 4200 mAh pil kapasitesine ve 65 watt hızlı şarj desteğine sahip çift pil ile donatılacak. Ek olarak akıllı telefonun bir dizi görüntüsü TENAA’nın web sitesinde görüldü.

Ön bilgilere göre Oppo Reno 6 serisi Mayıs 2021’de sunulacak.

YENİ OPPO PATENTLERİ: AKILLI TELEFON İÇİN AYRILABİLİR EKRAN VE GAMEPAD

Oppo, akıllı telefonların işlevselliğini artıran iki orijinal cihazı aynı anda kaydettirdi. Şirket, yeni patentlerinde, aygıtı mini bir dizüstü bilgisayara dönüştüren ayrılabilir bir ekran gösterdi. Onun yanı sıra mobil cihazlar için entegre tutuculu tescilli bir oyun kumandasını da bildirdi.

Eşlik eden belgeler, ikincil ekranın özel bir konektör kullanılarak ana cihaza bağlanabileceğini belirtiyor. Aynı zamanda, tüm montaj, ek ekranın 360 derece dönmesini sağlar. Oppo, bağlantı elemanının tasarımını ve böyle bir yapıyı çalıştırma yolunu detaylandırdı.

İkinci patent, bir akıllı telefonu sabitlemek için bağımsız bir çerçeveye sahip bir oyun kumandasıdır. Şirketin mühendisleri ayrıca kulaklıkları saklama imkanı da sağladı; aksesuar durumunda özel bir bölmede. Yaratıcıların tasarladığı gibi, bu tasarım, oyuncunun kulaklıkları unuttuğu durumları ortadan kaldıracak; çünkü her zaman oyun kumandasının içinde olacaklar.

Her iki cihaz da şu anda yalnızca kağıt üzerinde mevcuttur. Oppo’nun bunları hazır tüketici çözümleri şeklinde uygulamayı planlayıp planlamadığı hala bilinmiyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here