Ana sayfa Haber Oppo Enco Air TWS Kulaklık piyasaya sürüldü

Oppo Enco Air TWS Kulaklık piyasaya sürüldü

Oppo bugünkü lansmanında Enco Air TWS kulaklığını Çin'de duyurdu. İşte cihazın özellikleri ve fiyatı...

0

Oppo Enco Air gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklıklar Çin’de piyasaya sürüldü. Bu ürün, düzenlenen bir etkinlikte Oppo K9 5G akıllı telefon ve Oppo K9 akıllı TV ile birlikte tanıtıldı. Oppo Enco Air kulaklıklar yarı saydam bir kılıfla birlikte gelir. Bluetooth v5.2’yi destekler. Bir bas güçlendirici tüp ile donatılmıştır. Hızlı şarj teknolojisi sunarlar.

Oppo Enco Air TWS kulaklığın fiyatı

Oppo Kablosuz kulaklıkları JD.com’da ön sipariş için mevcuttur. Bu kablosuz kulaklık 46 dolar fiyat etiketindedir. Ancak kulaklıklar için ön sipariş veren müşterilere özel fiyat etiketi 38,5 dolar olarak belirlenmiştir. Ayrıca Oppo’nun yeni kablosuz kulaklığının siyah, mavi, yeşil ve beyaz renk seçenekleri mevcuttur. Kulaklıklar ilk olarak Nisan ayında İtalya’da ortaya çıktı.

OPPO K9 5G Uygun Fiyatıyla Çıktı

Oppo’nun kablosuz kulaklığının özellikleri

Oppo Enco Air TWS kulaklıklar, şarj kutusu ile 24 saate kadar oynatma sunar. Ayrıca Oppo, her bir kulaklığın tek bir şarjla 4 saate kadar oynatma sağladığını söyledi. Şirket, 10 dakikalık hızlı bir şarjın toplam 8 saate kadar oynatma sağladığını iddia ediyor. USB Type-C bağlantı noktası üzerinden şarj olur. Dahası kulaklıklar yarı kulak içi tasarıma sahiptir. 10 mm dinamik sürücülerle donatılmıştır. Ayrıca her kulaklıkta iki mikrofon ve güçlü bir ses için bir bas güçlendirici tüp vardır.

Enco Air TWS kulaklıklar, oyun sırasında ses ve video arasında sorunsuz senkronizasyon için 47 ms’lik düşük gecikme süresi sunan Oyun Modu ile birlikte gelir. Bununla birlikte kulaklıklar, şarj kutusu açıldığında akıllı telefona bağlantı kurar. Kulaklıklar, müzik çalmak, duraklatmak, aramaları cevaplamak ve sonlandırmak için dokunmatik kontrolleri destekler. Su geçirmezlik için IPX4 derecesine sahiptirler. Android ve iOS ile uyumludurlar.

Titanyum kaplı diyaframa sahip 12mm’lik sürücüsüyle iyi bir ses deneyimi vadeden Enco Air, yalnızca 3,75 gram ağırlığa sahip yarı kulakiçi tasarımıyla kulağınızda bir kulaklık olduğunu dahi unutmanızı sağlıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here