Ana sayfa Haber Oppo Android 11 Güncellemesi İle Büyük Güç Kazanacak

Oppo Android 11 Güncellemesi İle Büyük Güç Kazanacak

0
Oppo Android 11 güncellemesi

Oppo Android 11 güncellemesi alarak büyük bir güç kazanmayı planlıyor. Hadi gelin konuyla alakalı bütün detaylara birlikte bakalım.

Android 11 güncellemesi uzun bir süredir tartışmaların tam ortasında yer alıyordu. Bazı akıllı telefonlar bu güncellemeyi alırken kimileri ise biraz daha şanssız kalmıştı. OPPO Reno2 F, Reno 10x Zoom ve OPPO F15 gibi modellerin tamanında Android 11 güncellemesinin yer alması bekleniyor.

Android güncellemelerini çok hızlı bir şekilde akıllı telefonlarına sunan markalar kullanıcılar tarafından daha fazla beğeniliyor. Bu durumun farkında olan şirketler çok hızlı bir şekilde güncelleme almaya çalışıyor bunlardan birisi de hiç şüphesiz Oppo markası oldu.

Oppo Android 11 güncellemesi ek özellikler sağlayacak

Android güncellemeleri genellikle kullanıcılara büyük fırsatlar sunar. Özellikle de güvenlik ve yeni özellikler açısından büyük bir imkan sağlayabilir. Oppo markasının akıllı telefon modelleri genellikle Android 9 pie işletim sistemi ile geliyor. Bu işletim sistemini yetersiz bulanlar diğerlerine yöneliyor.

Oppo Android 11 güncellemesi

Oppo tarafından geliştirilen akıllı telefon cihazlarında iki büyük Android güncellemesi yer alacak. Böylece cihazların Android 11 seviyesine kadar çıkması bekleniyor. MediaTek yonga seti ile donatılan bu akıllı telefon modellerinde yeni bazı özellikler yer alacak.

Bu özelliklerden ilki süper güç tasarruf modu olacak. Diğerleri ise sırasıyla zil sesi oluşturucu ve yenilenmiş karanlık mod gibi desteklerden oluşuyor. Kısa bir süre içerisinde bu güncellemenin çok daha fazla cihazda kullanılabilir hale gelmesi bekleniyor. Ancak şimdilik yukarıda saydığımız modellere güncelleme gelecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here