Ana sayfa Haber Opera Yeni Özelliklerle Geldi: İşte O Güncelleme

Opera Yeni Özelliklerle Geldi: İşte O Güncelleme

0
Opera Yeni Özelliklerle

Dünyanın en çok beğenilen web tarayıcıları içerisinde yer alan Opera; Android ve masaüstü sürümleri ile alakalı bazı değişiklikler yaptı. Hadi gelin bu değişikliklere hep birlikte bakalım.

Öncelikle Opera Android platformunda yer alan akış ve site önerilerinin büyük dikkat çektiğini söylemek mümkün. Bu sayede kullanıcıların çok daha keyifli bir kullanım sağlayacağı düşünülüyor. Ayrıca kolay dosyalar denilen bir bölüm de kuruldu. Böylece Opera kullanımı daha fazla sadeleşmiş oldu.

Mobil ve Masaüstü kullanım eşleşebilecek

QR Kod ile senkronizasyon sağlandıktan hemen sonra mobil ve masaüstü uygulamaların eşleşmesi oldukça kolaylaşacak. Mobilde Opera tarayıcıyı açtığınızda bunu bilgisayardan da açabilmek istiyorsanız, QR kod taratmanız gerekiyor.

Bu sistemin kullanımı her ne kadar karışık görünse bile, aslında son derece kolay. Mobil uygulama ile masaüstü sürüm oldukça kolay bir şekilde uyum sağlayabilecek. Ayrıca dosya, bağlantı, YouTube videosu, fotoğraf ve kişisel notlar gibi birçok dosya topluluğu basit bir şekilde kullanıma açık olacak.

Web sitelerinin gösterileceği bir Site Önerileri kısmının da yer alması bekleniyor. Bu kısımda favori web siteleri efektif ve yararlı olacak şekilde kullanıcılara sunulacak. Sizce yeni güncelleme kullanıcıları tatmin edebilecek mi? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here