Ana sayfa Haber OnePlus Nord, 21 Temmuz’da bizlerle!

OnePlus Nord, 21 Temmuz’da bizlerle!

0

OnePlus’ın yeni akıllı telefonu OnePlus Nord, 21 Temmuz’da açıklanacak. 

Önceden “OnePlus Z Thing” olarak adlandırılan modeli ön sipariş verebiliyoruz. Şimdi de online AR etkinliği ile lansmanı izleyerek detayları öğrenmiş olacağız. Büyük etkinlik, Google Play Store ve Apple App Store’da bulunan OnePlus Nord AR uygulaması ile izlenebilecek.

OnePlus Nord başkanı Paul Yu, Salı günü yaptığı açıklamada, “OnePlus Nord, OnePlus için yeni bir başlangıcı temsil ediyor. Bu lansman için herkesin arkanıza yaslanıp rahatlamasını ve yeni telefonumuzu ilk kez oturma odalarının konforunda yaşamasını istiyoruz.” dedi.

Telefonun 500 doların altında olması ile birlikte Hindistan ve Avrupa’da satışa sunulması bekleniyor. Şirket, telefonun gelişimi hakkında bir “belgesel” hazırlıyor ve ilk bölüm 1 Temmuz’da YouTube’da yayınlandı.

Tasarımı ve özellikleriyle ilgimizi çeken modelleriyle karşımıza çıkan OnePlus, bu kez online bir lansman ile bizlerle birlikte olacak. 

Diğer yandan Apple tarafından da ses var. Yeni iPhone 12’nin 1-2 ay geçilebileceği, ama 2021’den önce piyasalarda görmeyi planladıklarını duymuş olduk. Koronavirüs salgınından etkilenmeyen kaç firma var ki? Umuyoruz ki bir sonraki sene lansmanlar yine eski haline döner ve insanlar rahatlıkla tanıtımları izleyerek detayları öğrenirler. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here