Ana sayfa Haber Ocak ayı için Xbox Games With Gold oyunları duyuruldu

Ocak ayı için Xbox Games With Gold oyunları duyuruldu

Microsoft, Ocak 2021 için Xbox Games with Gold serisini duyurdu.

0

Önümüzdeki ay Xbox Games With Gold, platform oyunu Little Nightmares ve yeniden düzenlenmiş zombi oyunu Dead Rising ile birlikte bazı korku oyunları getirecek. Ne de olsa 2020’nin dehşetinden daha korkutucu ne olabilir? Bu iki oyun Xbox One ve Xbox Series X’te mevcut olacak.

İŞTE XBOX GAMES WITH GOLD OYUNLARINI ÜCRETSİZ OLARAK İNDİREBİLECEĞİNİZ TAKVİM

Geriye dönük uyumlulukla sunulan oyunlara gelince, The King of Fighters 13 ve Breakdown. The King of Fighters 13, popüler dövüş oyunu serisindeki 13. oyun ve 2010’da çıktı. Namco’dan Breakdown, 2004’te çıktı ve unutkan bir kahramanı olan birinci şahıs bir aksiyon oyunudur.

The King of Fighters 13 ayın ilk yarısında, 1 Ocak – 15 Ocak, Dead Rising 16 Ocak ile15 şubat arasında ücretsiz indirilebilecek. Breakdown ise 16 Ocak – 31 Ocak boyunca ücretsiz oynanabilecek diğer bir oyun olacak.

Microsoft Flight Simulator artık sanal gerçeklikte oynanabilir

Aralık ayının üç Xbox Games With Gold oyunu – Bleed 2, Stacking ve The Raven Remastered – Ocak ayında dört yeni oyun gelene kadar devam edecek.

Sunulan oyunların fiziksel bir kopyasına sahip olsanız bile, yine de ücretsiz dijital kopyayı almaya değer. Daha sonra fiziksel kopyanızı bir arkadaşınıza aktarabilirsiniz. Veya artık oynatmak için diske ihtiyacınız olmayacağından onu takas edebilirsiniz.

İlgili tüm Xbox konsollarına sahip olmasanız bile tüm oyunları Xbox Live hesabınıza ekleyebileceğinizi unutmayın. Tüm bu oyunların Xbox Series X ve S’de de oynanabildiğini belirtmek gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here