Ana sayfa Haber Nintendo Switch Super Mario Limited Edition Çin’de piyasaya sürüldü

Nintendo Switch Super Mario Limited Edition Çin’de piyasaya sürüldü

Tencent Games, Çin'de Nintendo Switch Super Mario Limited Edition'ı piyasaya sürdü.

0

Tencent Games’e, Çin’de Nintendo Switch Super Mario Limited Edition oyun konsolunu başlatma özel hakkı verildi. Böylelikle Switch, zaten Çin dışında popüler bir konsol olmasına rağmen Aralık 2019’da Çin’de piyasaya sürüldü.

Tencent şimdi Çin pazarı için sınırlı sayıda Nintendo Switch modelini piyasaya sürdü. Sınırlı sürüm, Super Mario’dan sonra temalıdır. Yeni sürüm, orijinal Switch’in Asya ülkesinde piyasaya sürülmesinden tam bir yıl sonra geliyor. Mevcut kayıtlar, firmanın 1 milyona kadar avuç içi oyun konsolu sattığını gösteriyor.

Hackerlar, CD Projekt Red’in verilerini bir servete satıyor

Nintendo Switch Super Mario Limited Edition fiyatı

Nintendo’nun bo oyun konsolu, Çin’e özel olmayacak ancak diğer bölgelerde satılacaktır. Sürüm şu anda resmi WeChat mağazasında ve Nintendo Switch’in JD.com ve Tmall’daki resmi amiral gemisi mağazalarında ve diğer resmi yetkili kanallarda satılmaktadır. İlginç bir şekilde, özelleştirilmiş sürüm orijinal Switch ile aynı fiyat etiketini koruyor. Nintendo Switch Super Mario temalı oyun konsolu 325 dolar olarak fiyatlandırılmıştır. Çin dışında, Best Buy ve Target’ta 300 dolara satılıyor.

Nintendo Switch oyun konsolu, efsanevi Super Mario oyununun temasına sahiptir. Mario’nun kırmızı ve mavi tema renkleri ile özel olarak tasarlanmıştır. Nintendo ayrıca bir taşıma çantası ve bir ekran koruyucu içerir.

Switch’in ana gövdesi ilk kez farklı bir renk benimser. Diğer aksesuarlar gibi kırmızı renkte geliyor. Sadece bu değil, ana üniteye ek olarak, giysinin tabanı, kumanda kolu, Joy-Con bilekliği ve Joy-Con tutacağı, Mario’nun çok tanınan kırmızı ve mavi tema renkleriyle tasarlandı. Taşıma çantası ayrıca kırmızı ve mavi tema rengini benimsiyor ve kılıf kırmızı iken fermuar mavi renkte geliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here