Ana sayfa Haber Nintendo Switch için Black Friday paketi

Nintendo Switch için Black Friday paketi

NINTENDO Switch, Black Friday'de en çok aranan oyun cihazı olmak için şekilleniyor, özellikle de bu tür anlaşmalarla birlikte.

0

Anlaşma sezonu geldiğinde, Nintendo Switch her zaman herkesin istek listesinin en üstündedir. Nintendo, 2020 yılına kadar envanteri korumak için büyük bir mücadele verdi ve konsol bir seferde aylarca satıldı. Tatil sezonuna girerken ve insanlar iyi bir Black Friday 2020 fırsatı aramaya başladığında, Switch hayranları için bir gün ışığı var. Mario Kart 8 Deluxe ve üç aylık bir Switch Online üyeliği içeren bir Nintendo Switch paketi, hepsi bir arada 300 dolarlık fiyat etiketiyle satılacak.

NINTENDO’NUN YENİ ÜRÜNÜ: GAME & WATCH

BLACK FRIDAY NINTENDO SWITCH FIRSATLARI NELER?

Bu özellikle tatlı bir satış, çünkü Switch anlaşmaları 2020’ye kadar neredeyse yok oldu. Bu paket size 68 dolar ücretsiz hediye veriyor. Mario Kart 8 Deluxe, 60 dolar değerinde artı 8 dolar değerinde bir Switch Online üyeliği arkadaşlarınız ve ailenizle çevrimiçi oynamanıza izin veriyor. Dolayısıyla, Switch’te yepyeni olsanız bile, bir Joy-Con kontrol cihazı kapabilirsiniz. Ayrıca kutudan çıkar çıkmaz bir kart yarışına katılabilirsiniz. Daha sonra, Switch kütüphanesinin çoğu dijital olduğundan, gönlünüzün istediği herhangi bir oyunun dijital bir sürümünü indirebilirsiniz.

Prensip olarak paket için Black Friday’i beklemeniz gerekmeyecek. Çünkü 22 Kasım Pazar günü bazı perakendecilerde satışa çıkacak. Elbette beklentilerinizi kontrol altında tutun. Bir Nintendo Switch Black Friday paketini yakalamak muhtemelen zor olacaktır. Nintendo’nun tüm yıl boyunca envanter tutmakta olduğu tüm sıkıntılara rağmen, bunun hızla tükenmesini bekliyoruz.

Paket beş mağazada satışa sunulacak: Amazon, Walmart, Target, Best Buy ve GameStop. Şu anda yalnızca Best Buy, Black Friday paketi için bir ürün sayfası oluşturmuştur.

Switch için iyi bir fiyat nedir?

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, yukarıdaki adı geçen mağazalarda yapılacak bir anlaşma yok. Fiyat, normal MSRP olanı için 299,99 dolar veya buna yakın olarak belirlenmiştir. Aslında, herhangi bir tür gerçek Switch indirimi görmeyeli epey uzun zaman oldu.

Bununla birlikte, 400 dolar veya daha fazla satış yapan paketler ve kullanılmış konsollarda, “yalnızca” önerilen perakende fiyatını ödemek bu ürün için bir kazançtır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here