Ana sayfa Haber Netflix Otomatik İndirme Özelliği Geliyor: İnternetinizi Bitirebilir

Netflix Otomatik İndirme Özelliği Geliyor: İnternetinizi Bitirebilir

0
Netflix otomatik indirme özelliği

Netflix otomatik indirme özelliği bir süredir bekleniyordu. Ancak hiç kimse bu kadar erken olacağını tahmin etmedi. Hadi gelin detaylara birlikte bakalım.

Dünyanın en büyük çevrimiçi yayın platformları içerisinde yer alan Netflix sürekli yeni denemeler yapıyor. Böylece kullanıcılarına daha fazla özellik sunmak istiyor. Bu sefer getirdiği özellik daha çok seyahat eden kişilerin işine yarayacak gibi görünüyor.

Bu tür platformlar genellikle tüm kullanıcılarını düşünmeye çalışır. Onların ihtiyaçlarını analiz ederek ortaya bir sonuç çıkarır. Firma, seyahat eden kişiler için böyle bir ihtiyacın olabileceğini düşündü.

Netflix otomatik indirme özelliği neler sunacak

Gelen son detaylara göre bu özellik ile birlikte daha önceden size önerilmiş olan tüm film ve diziler cep telefonunuza inecek. Böylece seyahat ederken hiç beklemediğiniz bir anda cebinizde bu yapımları görebilirsiniz.

Netflix otomatik indirme özelliği

Netflix’in konuyla ilgili yaptığı açıklamada eğer mobil üzerinden bağlantı kuruluyorsa kota sınırı olabileceğini söyledi. Ayrıca wi-fi bağlantısı için isteyenler kota sınırını artırabilir. Bu tamamen kullanıcıya bağlı olacak.

Herhangi bir değişiklik yapılmazsa böyle bir durumda internetiniz bitebilir. Yani konuyla alakalı dikkatli olmanız önemli. Peki siz bu yeni özellik hakkında ne düşünüyorsunuz?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here