Ana sayfa Haber MSI’dan Uyumlu İkili: Mini-PC Cubi 5 ve Pro MP221 Monitör

MSI’dan Uyumlu İkili: Mini-PC Cubi 5 ve Pro MP221 Monitör

Cubi 5'in performansı ve PRO MP221'in sıradışı ekranı ile işyerinde önünüze kimse geçemeyecek.

0
Mini-PC Cubi 5 ve Pro MP221 Monitör

MSI, dünyada ilk kez Intel 10. nesil Comet Lake işlemciyle gelen yüksek enerji verimliliğine sahip Mini PC Cubi 5 duyurdu. Mini PC, arttırılmış bir işlem gücü ve genişletilmiş işlevselliğe sahip. Yeni çıkan MSI PRO MP221 monitörün arkasına da rahatlıkla mote edilebilen Cubi 5, böylece temiz ve düzenli bir çalışma ortamı sağlıyor.

Mini-PC Cubi 5

Mini-PC Cubi 5

Cubi 5 ufak boyutlara sahip olsa da performansı Intel Core i7 işlemciye (Comet Lake) kadar yükseltilebilir. Bu nedenle sizi gittiğiniz her yerde akışın içinde tutabilecek bir işlem yeteneğine sahiptir.

Cubi 5, VESA montaj standardını destekleyecek şekilde tasarlanmış. Bu sayede onu PRO MP221 monitörümüzün arkasına yerleştirerek saklayabilirsiniz. Bu hem estetik açıdan daha şık görünmesini sağlıyor, hem de çalışma ortamınızda gereksiz yer kaplamasını önlüyor.

Mini-PC Cubi 5

Cubi 5, harici açma-kapatma düğmesi desteğine sahip. Bu işlev özellikle monitör arkasına monte edildiğinde işe yarıyor. Harici düğme sayesinde bilgisayarınızı kapatmak için monitörün arkasına uzanmak zorunda kalmıyorsunuz.

Yalnızca alt kapakta bulunan 4 vidayı açarak M.2 SSD, bellek modülleri ve 2.5” HDD/SSD depolama yuvalarına kolayca ulaşabiliyor.

Aynı anda daha fazla iş yapabilmek mi istiyorsunuz? Dar alanda çok fazla bilgi sıkışmış durumda mı? Sorun yok. HDMI ve DP portları sayesinde Cubi 5 çift monitör çıkışına destek veriyor.

Cubi 5‘in işteki verimliliği, USB Type-C konnektörü ile daha da artıyor. Bu ters çevrilebilir konnektör sayesinde USB jakınızın yuvasına uyması için kablonuzu kıvırmak zorunda kalmıyorsunuz.

Pro MP221 Monitör

MSI PRO MP221

PRO MP221, 21.5” ekranı ve 1080p Full HD çözünürlüğü ile istediğiniz şekilde görüntüleme imkanı sunuyor.

MSI’ın özel yazılımı olan Display Kit, işyerinde de en iyi yardımcınız olacak. Ekran bölme, renk ayarları ve göz koruma modu gibi birçok özelliği ile işinizi kolaylaştıracak.

Yansımayı önleyen Anti-Glare ekranı ile gün boyu yorulmadan çalışın. Ekranın gözleriniz üzerindeki baskısını azlatarak hem daha konforlu, hem de daha verimli çalışmanızı sağlar.

PRO MP221’’nun ayarlanabilir stand tasarımı ile çalışırken kendinize en uygun açıyı belirleyin. Daha rahat oturun ve işinize odaklanın.

PRO MP221’’in dahili adaptörü sayesinde daha düzenli bir çalışma ortamına sahip olacaksınız. Artık monitör adaptörünü koyacak yer aramanız gerekmeyecek. Ayrıca Cubi 5 ve PRO MP221 mükemmel bir çift oluşturuyor. Ufak boyutuna rağmen inanılmaz güçte bir Mini PC olan Cubi 5 ve güvenilir monitörünüz PRO MP221, birlikte hem daha iyi bir performans sergiliyor, hem de çalışma ortamınızı sade ve düzenli tutuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here