Ana sayfa Haber Motorola G Power ve G Stylus Ön Siparişlerini Açtı

Motorola G Power ve G Stylus Ön Siparişlerini Açtı

0

2002 yılının Şubat başında Motorola, 2020 Moto G serisinde iki yeni cihazın duyurusunu yaptı. Şirket, bu cihazları Moto G8 serisinin bir parçası olarak markalamak yerine, numaralandırmayı tamamen bıraktı. 

Moto G Power ve Moto G Stylus, Motorola’nın ABD’ye geleceğini duyurduğu iki uygun fiyatlı orta sınıf akıllı telefon, ancak Koronavirüsü nedeniyle meydana gelen ürün gecikmeleri göz önüne alındığında, ne zaman sipariş açılalacakları net değildi. Bugün şirket, her iki cihaz için de ön sipariş verdi ve perakende satışların 16 Nisan’da yayınlanması amaçlanıyor.

Motorola G Power ve G Stylus

G Power ve G Stylus çok benzer iki cihaz olarak biliniyor. Bu modeller; orta menzilli işlemci, 4GB RAM, FHD + çözünürlükte 6.4 inç LCD ve tek, sol taraflı delik delme, 16MP ön kameralar, 3,5 mm kulaklık jakları ile Qualcomm Snapdragon 665 bulunduruyor.

Moto G Power 250 dolar, Moto G Stylus 300 dolar. Hindistan veya Çin gibi pazarlarda satılan cihazlarla karşılaştırırsanız bu fiyatlar dikkate değer değildir, ancak ABD’de bu fiyat son derece uygun. Bu cihazları kullanma fırsatınız olduysa, düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here