Ana sayfa Blog Morpa Kampüs Nedir?

Morpa Kampüs Nedir?

1
Morpa Kampüs Nedir?

Morpa kampüs, ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin konu eksiklerini daha kolay kapatabilmesi, bitirilen konuların pekiştirilmesi ve konuların daha iyi oturması için çalışmalar yapan bir eğitim platformudur. Çeşitli eksikleri ve farklı ihtiyaçları olan öğrencilerin tümüne istediklerini verebilmek için çeşitli üyelik sistemleri geliştiren Morpa Kampüs, genelde 1 eğitim öğretim yılına göre üyelik satıyor. Ancak öğrenci Morpa Kampüs ile daha uzun yıllar çalışmak istiyorsa 3-4 yıllık üyelik paketleri de mevcut. Özellikle yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte okulla aralarına mesafe koyan öğrencilerin öğrendiklerini unutmaması, seneye daha hazır ve altyapılı bir şekilde girmesi için yeni bir morpa yaz tatili üyeliği oluşturulmuş. Bu üyelik grubuna dahil olan öğrenciler, bitirdikleri sene ile ilgili genel kontrollere tabii tutulurken bir sonraki sene işlenecek konuların altyapıları ile ilgili de bilgi sahibi oluyor.

Morpa Kampüs’e Nasıl Girilir?

Öğrenciler tarafından morpa kampüsün kullanılabilmesi için önceden ebeveynler gerekli işlemleri ve ödemeleri tamamlayarak öğrenci adına bir hesap oluşturması gerekir. Kayıt esnasında öğrenciye bir kullanıcı kodu ve şifre belirlenir. Öğrenci sisteme giriş yaparak üyelik özelliklerine erişebilir. Eğer okul tarafından sistem kullanılıyorsa öğretmenin verdiği ödevler, testler ve interaktif uygulamalar da öğrencinin ana sayfasına düşer.

Morpa Kampüs Nasıl Kullanılır?

Morpa kampüs‘ün kullanımı oldukça basittir. Giriş yapıldıktan sonra üyeliğinizin türüne göre tüm özelliklerden yararlanabilirsiniz. Sistem genel olarak interaktif uygulamalardan, testlerden, konu anlatımlı videolardan ve ders konularını öğretme odaklı küçük flash tabanlı oyunlardan oluşur. Ayrıca morpa kampüs sınıf olarak tüm öğrenciler ve öğretmenler tarafından kullanılıyorsa öğretmen tarafından öğrenciye verilen ödevler ve öğrenciye önerilen etkinliklerin de bulunduğu öğrencilere özel bir sayfa vardır. Öğrenciler bu sayfadan ödevlerini ve kendileriyle ilgili bilgileri görebilirler.

Morpa Kampüs Test Seviyeleri

Eğitici ve yapılan çalışmaları pekiştirici testler içeren morpa kampüs, test sorularının başarıya odağı açısından pek çok test kitabı markasına taş çıkaracak nitelikte. Ayrıca testlerin seviyelerine göre kolay, orta ve zor olarak ayrılması de öğrencinin kendi seviyesini görmesine yardımcı oluyor. Dolayısıyla morpa kampüs fiyatına göre size oldukça iyi fırsatlar sağlayan bir platform. Eğer öğrenci platformu amacına uygun disiplinli bir şekilde kullanırsa başarı sağlanacağından emin olabilirsiniz.

https://www.morpakampus.com/

Üye Girişi: https://www.morpakampus.com/giris

http://www.morpakampus.com/1-sinif

 

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here