Ana sayfa Donanım Güncel Microsoft Skype Güncellemesi Birçok Özellik Getirdi

Microsoft Skype Güncellemesi Birçok Özellik Getirdi

1

Microsoft, birçok yeni özellik ve iyileştirme ekleyen büyük bir Skype güncellemesini getiriyor. Bunlardan en önemlisi, Skype’ta SMS mesajları alma seçeneğidir. Ancak yalnızca arayan kimliği ayarlanmış bir Skype numaranız varsa işe yarar.

Microsoft Skype OneDrive Özelliği

Bir diğer önemli yeni özellik ise, dosyaları OneDrive ile doğrudan Skype konuşmalarından paylaşma yeteneğidir. Yeni seçenek, bir konuşmadaki “+” eklentiler düğmesini tıklatarak erişilebilen yeni bir eklenti sayesinde mümkündür.


Ayrıca veri kullanımı söz konusu olduğunda Skype artık; uygulama fotoğrafları otomatik olarak indirdiğinde Wi-Fi veya cep telefonu seçmenize olanak tanır veya bunları indirmemeyi seçebilirsiniz.

Skype’ın en son sürümünü denemeden önce; SMS işlevselliğinin yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde mevcut olduğunu belirtmekte fayda var. Ayrıca, uygulama kısa yolları gibi bu geliştirmelerden bazıları yalnızca Android cihazlarda bulunuyor.

1 YORUM

  1. Skype istese whatsapp gibi olabilir ama neden olmuyor anlamıyorum? Sim kartlı telefon yada tabletlerde whatsapp dan daha kaliteli iş çıkartabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here