Ana sayfa Donanım Microsoft PC için Modern serisi aksesuarlarını duyurdu

Microsoft PC için Modern serisi aksesuarlarını duyurdu

Microsoft’un PC'ler için yeni Modern donanımı arasında kulaklık, hoparlör ve bir web kamerası bulunur.

0

Microsoft, PC için birkaç yeni aksesuar duyurdu. Yeni ürünler Modern serisinin altında piyasaya sürüldü ve kulaklıklar, bir USB-C hoparlör ve bir web kamerası içeriyor.

Microsoft Modern USB Kulaklık ve Modern Kablosuz Kulaklık

Microsoft’un iki yeni kulaklığı var: Modern USB Kulaklık ve Modern Kablosuz Kulaklık. Adından da anlaşılacağı gibi, biri kablolu, diğeri kablosuz. Her ikisi de siyah renkte gelir, hüzmeleyici mikrofonlara ve 28 mm hareketli bobinli hoparlörlere sahiptir.

iOS 14 ile gelen yeni mesaj özellikleri nasıl kullanılır?

Kablolu olanın bir USB-A konektörü ve ses ayarı için düğmeleri olan bir sıralı uzaktan kumandası, bir mikrofon sesini kapatma düğmesi ve kolay kurulum ile yönetim için bir Microsoft Teams düğmesi vardır.

Kablosuz versiyonda kulaklıklarda benzer düğmeler bulunur, ancak ses seviyesi kontrolü ayarlanabilir bir sağ kulaklık üzerinden yapılır. Ayrıca mikrofonunuzun sesinin kapalı olup olmadığını gösteren bir durum ışığı da vardır. Microsoft, pil ömrünün 50 saate kadar olduğunu söylüyor (Microsoft Teams’de sesli arama ile 30 saat).

Kablolu sürüm Windows ve macOS cihazlarla çalışır ve fiyatı 49,99 ABD doları iken, kablosuz sürüm Android ve iOS için destek ekler ve 99,99 ABD dolarına satılır.

Microsoft Modern USB-C Hoparlör

Microsoft Modern USB-C Hoparlörü, Teams aramasında birden fazla kişinin olduğu toplantı odaları veya kullanım senaryoları için tasarlanmıştır. USB-C ile bağlanır ve kablolu kulaklığın kablosunun üstünde yer alan uzaktan kumandasıyla aynı düğmelere sahiptir.

Hoparlör, 50 mm tam kapsamlı bir sürücüye ve iki çok yönlü mikrofona sahiptir. Siyah kumaşla kaplıdır ve 68 santimetre uzunluğunda kabloya sahiptir. Modern USB-C hoparlör, Windows ve macOS cihazlarla uyumludur. 99,99 dolar olarak fiyatlandırılır.

Modern Web Kamerası

Modern Web Kamerası da siyah renkte gelir. HDR ve True Look ile yüksek kaliteli videolar içerir ve ayrıca otomatik odaklama özelliğine sahiptir. Kamera 1080p’de kayıt yapabilir ve 78° görüş alanına sahiptir. Ayrıca, kullanılmadığında lensin üzerinde kaydırabileceğiniz bir gizlilik kapağı da vardır. Monitörünüze, dizüstü bilgisayarınıza veya tripodunuza takılabilir. Cihazınıza bir USB-A kablosuyla bağlanır.

Microsoft, web kamerasına 69,99 dolarlık bir fiyat etiketi koydu ve tıpkı diğer aksesuarlar gibi Haziran ayında satışa sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here