Ana sayfa Haber Microsoft Office Yeni Tasarımla Geliyor: 3 Boyutlu Yapı

Microsoft Office Yeni Tasarımla Geliyor: 3 Boyutlu Yapı

0
Microsoft Office

Microsoft Office yeni tasarımla birlikte 3 boyutlu bir yapıya kavuşuyor. Böylece çok daha efektif bir yapı kazanmak mümkün hale geliyor. İşte merak edilen detaylar.

Microsoft Office, uzun bir süredir pek yeni bir tasarım kazanamıyor. Bunun yerine daha çok işlevsellik artışı yaşanıyor. Şimdi yeni yapılan çalışma ile birlikte Microsoft Office uygulaması 3 boyutlu bir yapı kazanıyor. Böylece bu yeni tasarımların, 3 boyutlu bir hale gelmesini sağlıyor. Bununla ilgili çalışmalar Word, Excel veya PowerPoint başta olmak üzere tüm Office uygulamaları için geçerli olacak.

Microsoft Office çoklu bağlantı sunacak

360° özelliğini bu uygulamalara getiren firma, kısa bir süre içerisinde tüm kullanıcılara bu özelliği sunacak. Microsoft Office uygulaması için çok daha gerçekçi bir kullanım sağlanmak isteniyor. Böylece kullanıcı deneyimi çok daha üst boyutlara taşınabilecek olacak.

360° özelliğini bu uygulamalara getiren Microsoft şirketi, böyle birşeyi başarırsa ilk defa 3 boyutlu bir sistemi kendi hizmetlerine uygulamış olacak. Nerdeyse tüm sektölerde karşımıza çıkan bu özellik, yakında çok daha geniş bir kullanım olanağı sunacak.

Microsoft 365 uygulamalarını kullanırken akıllı telefon, tablet veya masaüstü gibi cihazları kullanmak mümkün olacak. Böylece gerçek bir çoklu bağlantı imkanı olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here