Ana sayfa Haber Microsoft Flight Simulator, Şükran Günü güncellemesi alıyor

Microsoft Flight Simulator, Şükran Günü güncellemesi alıyor

Birkaç hafta önce duyurulduğu üzere, Microsoft ve Asobo Studio, Microsoft Flight Simulator için ikinci dünya güncellemesini yayınladı.

0

Microsoft Flight Simulator, yaklaşık 50 ilgi noktası ekleyerek bugün ABD için en büyük güncellemelerinden birini alıyor. Beyaz Saray, Fort Knox, Hoover Barajı ve Las Vegas Strip, ABD genelinde yüksek çözünürlüklü ilgi noktaları ile güncellenen birçok alan arasındadır.

Güncellemenin fragmanı, bu güncellenmiş alanlardan bazılarının ne kadar ayrıntılı olduğunu gösteriyor. Las Vegas Strip artık tüm şeridin aydınlatıldığı ve yukarıdaki sanal gökyüzünden inanılmaz göründüğü bir gece moduna sahip. Yakındaki Büyük Kanyon, Microsoft Flight Simulator içinde de gezmeye değer gibi görünüyor. Florida’daki Kennedy Uzay Merkezi de güncellemenin bir parçası ve inanılmaz derecede karmaşık görünüyor.

CYBERPUNK 2077 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ BELLİ OLDU

MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR GÜNCELLEMESİ GELDİ

Güncelleme, ABD’deki Şükran Günü’nden sadece günler önce geldi. Oyuncuların evde dinlenip sanal olarak uçmalarına olanak tanıyor. Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri’ndeki yetkililer, COVID-19 vakalarının ve hastaneye yatışların ABD genelinde yayıldığını gerekçe göstererek insanlara Şükran Günü için seyahat etmemelerini tavsiye etti.

İlgi çekici noktalar güncellemelerinin yanı sıra, dört yeni havaalanı ve bir dizi performans ve kararlılık düzeltmesi var. Microsoft Flight Simulator’ın arkasındaki geliştiriciler olan Asobo, son aylarda PC oyununu daha sorunsuz çalışmasını sağlamak için kademeli olarak geliştiriyor. Bugünün güncellemesi, Flight Simulator sanal dünyasında sokak ışıklarının daha küçük sokaklara ve yollara rastgele yerleştirilme şeklini de iyileştirecek.

Oyun tüm dünyayı yeniden üretirken, kuşkusuz kalitenin çok farklı olduğu ve Güney Kore’nin gezegeni kapsayan manzaranın tam olarak en iyi kısmı olmadığı söylenebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here