Ana sayfa Haber Microsoft Build 2021 tarihi belli oldu

Microsoft Build 2021 tarihi belli oldu

Microsoft Build 25-27 Mayıs tarihleri ​​arasında olacak. Microsoft'un yıllık geliştirici konferansı yine sanal bir etkinlik olacak ve Mayıs 2021'in sonunda gerçekleşecek.

0

Microsoft, etkinlik web sitesini, Microsoft Build 2021’in tarihlerini açıklayacak şekilde güncelledi. Yeni listeye göre, her sene yapılan konferans bu yıl 25-27 Mayıs tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek. Ayrıca Microsoft’un birçok 2021 etkinliği gibi bu etkinlik de sanal olarak gerçekleştirilecek.

Bir Microsoft sözcüsü The Verge için tarihleri ​​doğruladı. Sözcü, “Daha fazla bilgi için lütfen bizi izlemeye devam edin,” dedi.

Snapchat, Apple’ın yeni gizlilik düzenlemesine formül arıyor

MICROSOFT BUILD İÇİN WEB SİTESİNDE BİLGİLENDİRME YAZISI YAYINLADI

Web sitesinde, “Microsoft Build, geliştiricilerin, mimarların, start-up’ların ve öğrencilerin birlikte öğrendiği, bağlantı kurduğu ve kod yazdığı, bilgiyi paylaştığı ve becerilerini genişletirken yarın için yenilik yapmanın farklı yollarını keşfettikleri yerdir,” diye yazıldı.

Microsoft’un Build-Specific özel web sitesi, Build 2020 hakkında bilgi içermeye devam ediyor ve henüz yeni tarihlerle güncellenmemiş gibi görünüyor.

MICROSOFT GEÇEN SENEKİ KONFERANSTA YENİ ÜRÜNLERİNİ DE AÇIKLAMIŞTI

Microsoft Build 2020 de uzaktan gerçekleştirildi. 48 saatlik etkinlik ücretsizdi; atölye çalışmaları ve açılış notları canlı olarak yayınlandı. Build, öncelikle geliştiricileri hedef alır ve genellikle Microsoft’un Windows, Office, Edge ve diğer hizmetlerde yapılacak değişiklikleri sergileme fırsatıdır. Geçen yılki konferansta şirket, diğer yeni ürünlerin yanı sıra Fluid Framework, PowerToys Run başlatıcısı ve Project Reunion’u sergiledi.

Duyuru, günlük olarak bildirilen COVID-19 vakalarının ABD’de hala yükseliş eğiliminde olduğu için geliyor. ABD nüfusunun yaklaşık yüzde 30’u şimdiye kadar en az bir doz COVID-19 aşısı aldı, ancak Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri hala aşı durumuna bakılmaksızın tüm insanların orta ve büyük toplantılardan kaçınmasını tavsiye ediyor.

Bir Microsoft sözcüsü geçen yılki duyuru ile ilgili olarak The Verge’e “Topluluğumuzun güvenliği en önemli önceliktir. Birlikte öğrenmek, bağlantı kurmak ve kod yazmak için geliştiricilerden oluşan ekosistemimizi bu yeni sanal biçimde bir araya getirmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here